Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a riportró...

Mit gondoltok erről a riportról ami az Ausztriába ingázó magyarokról szól?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 31. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Igazuk van.
2011. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

ez nagyon jó lehetőség, szerintem érdemes kihasználni, jó, hogy van ilyen.


de ne aggódj, mindjárt jönnek a fröcsögő díszmagyarok, akik lekorcsozzák ezeket az embereket, mert mi az, hogy nem viseli el az itthoni, 4x rosszabb körülményeket, csak azért, mert ő magyar...


ha megtehetném, én is megtenném, csak nyíregyházi vagyok, Ausztria kicsit messze van, és nem tudok róla, hogy Romániában vagy Ukrajnában van-e mostanában ilyen leheőség :)

2011. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szar jelenség! De nem tudnak mást csinálni.
2011. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes: jót tesz az ország fizetési mérlegének, és a munkaerőpiacot is tehermentesíti.
2011. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes egybeesés avval, hogy pont a héten jutott eszembe, hogy biztos van ilyen lehetőség. És budapesti vagyok, munkanélküli, és szeretném ezt az ingázást megszervezni magamnak. Most olyanokat keresek, akik jobban otthon vannak ebben, és olyanokat is, akikkel összefoghatok ebben, pl. kozosen bérelni lakast a hatarnal, stb.
2011. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Kedves utolsó! Ha itt akarsz bérelni lakást, akkor számíts rá, hogy nem holnap fogsz találni! Nincsenek kiadó lakások, amik vannak, már aznap elkapkodják őket, akkora a kereslet! De azért sok sikert, időben kezdj keresgélni! Inkább egyedül gyere, gyakoribb a "családi házban 1 szoba fürdő használattal kiadó...", mint az egész lakás.
2011. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia Utolsó!

Hol van az az "itt"?

Elég hosszú a magyar határ..:)

Néztem az eladó házakat is, 3-4 milláért vannak már egészen nagy családi házak....

2011. nov. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocsi, csak Sopronban gondolkodtam. Természetesen a környező(vagy inkább távolabbi, ám a határtól mégsem messze)falvakban egész jó áron lehet venni. Sopronban bérelni viszont nem olyan egyszerű.
2011. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!