Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen világ lesz az Eu ban,...

Milyen világ lesz az Eu ban, ha a csődhullám végig seper az Eu gyengébbik felén?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nm unod még a hülye kérdéseidet?
2011. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ezt nem lehet megunni.


De nagyobb az esély ma egy csődhullámra, mint az ellenkezőjére.


Nem is értelek, te félsz bevallani még magadnak is ami ránk és sok más Eu s országra vár?

2011. nov. 3. 16:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem igazodom ki ezen az új elrendezésen, hol lehet bejelenteni, hogy ezt már kérdezte?
2011. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És ha mégse lesz csőd, bocsánatot kérsz, hogy riogatsz már mióta?
2011. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Nem igazodom ki ezen az új elrendezésen, hol lehet bejelenteni, hogy ezt már kérdezte?



Amibe benne van a csőd szó, az már a számodra ugyan az a kérdés?

2011. nov. 3. 17:15
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem, csak ha tőled jön.


Egyébként Madárkám remekül leírta (ami amúgy az egyik legepikusabb válasz itt a gyk-n, grat érte), hogy kicsit cifrázol a szórenden, de ugyanazt kérdezed.

2011. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Madárkám


100% hogy csődök lesznek, ez nem kérdés elnézve a mai helyzetet. Ha reálisan gondolkodnál, te is látnád hogy minden ezt mutatja.


És engem igazán érdekel hogy miként vélekednek az emberek a paradigma válktás utáni lehetőségekről.


Ha lehet ne személyeskedj, mert nem adtam rá okot.

De ha gondolod beszélhetünk más hangnemben is!!

2011. nov. 3. 17:20
 8/16 anonim ***** válasza:
A hangnem pont a szintednek megfelelő volt. És nem 100%. Ezt nem egy neve sincs senki fogja megmondani, vannak erre okosabb emberek is, és arra is, hogy elkerüljék a csődöt.
2011. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A másik meg, hogy a hozzád hasonlók, de megkockáztatom, te magad is gyakran hangoztatjátok a másik kedvenc témátok, miszerint a Fidesz leszar mindent és csak a hatalma megtartásával és növelésével, meg a maguk és a sleppjük vagyonának növelésével foglalkoznak. Nem de?


Akkor magyarázd már el, hogy miért lenne érdekük, hogy országcsőd legyen? Mert oké, a pénzt még kivihetik az országból, de a hatalmuknak annyi. A pénzt meg szerintem inkább feladnák, mint a hatalmat. Így ha tényleg csődközeli helyzet lenne, ország térden állva könyörögve sírva az IMF előtt, hogy mentsék meg őket, és szopná Barroso f@szát, hogy segítsenek.


Szóval ennyit a hitelességedről, annyi rögeszméd van, hogy észre se veszed az ellentmondást köztük.

2011. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Madárkám


Te dögkeselyű, mitgondolsz ki a fässzal gusztustalankodhatsz? Te vagy az aki nekem beszólhat azt hiszed? Én leírhatom hogy miért szinte 100% hogy csőd hullám várható, de te csak a seggarcoddal személyeskedni vagy képes. Akinek annyi logikai érzéke nincs hoyg belássa a mai helyzet miből fakad és mifelé halad, annak annyira sötét az elméje mint neked és nem lát át a félelmein!Szerintem te egy elkényeztetett kis cafka vagy, akinek fogalma nincs semmiről, számodra a te kis skatujád a tudat határa és nem is próbálkozól megérteni olyan dolgokat amik a képességeid határát feszegetik.

Pttany le rólam, mert nem egy súlycsoportban indulunk, és ami nekem szimpla az neked már messze kozmikus!

Te ülsz a gépelőtt és ha valami feszegeti a szinted határait, arra cinikusan válaszolsz.

Kb ennyi vagy.

Én meg melózom, és csak lazulásból oszom az olyan agyament elkényeztetett senkiket mint te!

2011. nov. 3. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!