Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen világ lesz az Eu ban,...

Milyen világ lesz az Eu ban, ha a csődhullám végig seper az Eu gyengébbik felén?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 16:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hááááát, ez már több a soknál, miféle útszéli stílus ez, kedves Uram?



:D:D:D Nem ám, amúgy jót röhögtem rajtad. Menj, aztán váltsd meg a világot a gyk-n keresztül, hülyegyerek.

2011. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

""Akkor magyarázd már el, hogy miért lenne érdekük, hogy országcsőd legyen? Mert oké, a pénzt még kivihetik az országból, de a hatalmuknak annyi. A pénzt meg szerintem inkább feladnák, mint a hatalmat. Így ha tényleg csődközeli helyzet lenne, ország térden állva könyörögve sírva az IMF előtt, hogy mentsék meg őket, és szopná Barroso f@szát, hogy segítsenek.



Teszik is, csak nem kürtölik teli vele a világot mert akkor nem 305 Ft lenne 1 eur hanem 350Ft.


De úgylátom nem érted!


Ez nem csak a Magyar kérdés, ez most az egész Eu t nyomja.

Az olaszok a spanyolok stb stb mind dőlnek befelé szépen lassan mert ugyan abban a cipőben járnak.

A németek meg félnek hogy elveszítik a keservesen megszerzett fő impérium szerepét.


Nem lenne nehéz megoldani Eu s szinten az egész válság okozta problémát, de az tényleg paradigma váltással járna, amit a vezető Eu s országok nagyon nem akarnak!


És igen.

Ov ahogy az eddigi kormányok, mind megkapták a nagytőke anyagiakban kifejezhető fejsímogatásait.


Meg van a közös nevező, az az a pénz!

2011. nov. 3. 17:48
 13/16 A kérdező kommentje:

""D:D:D Nem ám, amúgy jót röhögtem rajtad. Menj, aztán váltsd meg a világot a gyk-n keresztül, hülyegyerek.



Kisköcsög!

Miért van az hogy az ilyenek mint te, soha nem akarnak címet megadni hogy elszórakozhassak velük egy icipicit?

Mondjuk hogy kislányt csináljak a pofájukból, mert túl nagy!


Nem én kezdtem ezt a stílus, de az ilyen faszpókkal csak így lehet csevegni, sajnos.

2011. nov. 3. 17:52
 14/16 anonim ***** válasza:

Jöhetsz.


9024 Győr, Ikva utca 6. Hadlacsek névre csengess

Tel. szám: 0630/944-2567

2011. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 DrGempa ***** válasza:
Hajjjj,cudar világ lenne....
2011. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na a kérdező végre kimutatta a foga fehérjét. Képzeld én is dolgozom. Hihetetlen mi?? Nem vagyunk egy súlycsoportban?? Kötve hiszem.


És képzeld nem írhatod le hogy 100% mert nem az. Ez az egyik oka. A másik pedig, hogy nem egy ilyen kis arctalan senkiházi mint te, fogja megmondani mikor megy csődbe az EU.


Kicsit nagy a szád kislány. De persze a hozzászólásom csípte a szemed ezért töröltetted.


Még mindig szánalmas vagy:)

2011. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!