Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schmitt Pál új zongorát vett...

Schmitt Pál új zongorát vett 2,5 millióért,9,5 millióért új padlószőnyegeket vettek a Sándor-palotába. Hallottátok?

Figyelt kérdés

Rengetegen élnek máról-holnapra. Miért van az, hogy Magyarországon egyre több a megszorítás, adókat emelnek, hetente nő az üzemanyag, erre ilyenre cseszik el az adófizetők pénzét?


[link]

[link]

[link]



2011. nov. 4. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
nem hinném hogy adofizetők vettek egy QRVA zongorát annak a köccsentőnek. mellesleg ezek pitiáner összegek, egyáltalán nem tétel. olyan mint egy minimál bér keresetűnek 10 forint.
2011. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 tetro ***** válasza:
85%
Mit keres SP a Sándor-palotában? :DDDDD
2011. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Te még hiszel a kuruc infónak?
2011. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én annyira hallottam, hogy már fel is tettem korábban ezt a kérdést. Jött pár jó válasz, különösen figyelemre méltó a "Schmitt Pál a zongoránál" kezdetű dal.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__232..

2011. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem nagy pénz? Vannak olyan iskolai konyhák, amit már csak adományokból működnek. Ez a zongora ára jó időre megoldotta volna a gondjukat.

Van ahol már fűteni se tudnak, mert elfogyott a pénz. Ez a zongora ára az éves fűtési költséget fedezné. A sort lehetne még folytatni.

2011. nov. 4. 21:25
 6/17 anonim ***** válasza:
SP egy kötsög, mindazonáltal azt vesz a saját pénzéből, amit akar, ne turkáljunk már a pénztárcájában.
2011. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az nem a saját pénze, hanem az adófizetőké.
2011. nov. 4. 21:27
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

3. válaszadó: Hadd döntse már el a kérdés kiírója, hogy honnan tájékozódik. Én pl. azért tájékozódok a kurucról, mert hiteles. :)


Egyébként olvastam, kemény kommentet kapott Orbán tőlem a Facebookjára, csak a sok szánalmas Orbánista gyökér ott bizonygatta hogy dehát az nem úgy van... Akkor jöttem rá hogy rossz helyre jöttem merthát drága miniszterelnökünk facebookján vagyok, aki ugye nem foglalkozik ilyen dolgokkal. :)

2011. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
a kérdésben eleinte csak SP volt, akiről mint tudjuk, egy köcsög. Viszont úgylátom most javítva lett schmitt pálra, aki már lehet hogy tényleg adofizetők pénzén vette. ettől függetlneül amiko 600milkért vettek őj autókat és közben meghosszabították a mentők használatát mert hogy nincs pénz újra. na az már dúrva volt. ettől függetlenül ez a 12 millió semmiség.
2011. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tényleg!

Ki merészelt belekontárkodni a kérdésembe?

2011. nov. 4. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!