Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy több műszako...

Nem dávid kérdése:

Miért van az hogy több műszakot vállalva belerohadok a munkába más meg vígan megél segélyekből? Meddig engedi még a kormány?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 11:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Bari Zoltán

b+ ez egy mondat volt!

Olvashatatlan... pedig kíváncsi vagyok, mit írsz...

2011. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 chello4623 válasza:
Szerintem akik segélyekből élnek azok nehezebben találnak munkát mert te biztos ha két műszakban dolgozol biztos többet keresel mint az aki segélyt kap, mert Magyarországon elég nagy a munkanélküliség
2011. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 hando83 válasza:

10 órát dolgozom naponta.

kemény fizikai munkát!!!

keresek 140000Ft-ot.

befizetem a számlákat, bevásárolok, és marad kemény 40000 pénzem.

Abból tankoljam az autót a melóbajáráshoz (napi 70km)

A HÓNAP VÉGÉRE NEM MARAD PÉNZEM!!!

Akkor segélyből, szerinted meglehet élni?

2011. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 dodi48 ***** válasza:

Miért van az hogy több műszakot vállalva belerohadok a munkába más meg vígan megél segélyekből? Meddig engedi még a kormány?



Öreg ha ilyen hüly* vagy akkor számolj le és kérj segélyt.


Akkor meg tudod...

2011. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Bari Zoltán ***** válasza:

Bari Zoltán

b+ ez egy mondat volt!

Olvashatatlan... pedig kíváncsi vagyok, mit írsz...


igen és javaslom hogy iratkozz be egy olvasási tanfolyamra mert a szüleid elhalmoztak mindennel csak ne lássanak otthon és így sajnos nem tanultál meg olvasni tudom mindenkinek fáj az igazság

2011. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ezt a másfél sort már könnyebb elolvasni, de ebben sincs egy pont, vessző, vagy bármilyen más írásjel. Ezzel nem javítottál a helyzeteden, csak így nem tudjuk figyelembe venni, amit mondani akarsz.
2011. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem Bari Zoltán egy robot, vagy csak nincs shift meg vessző a klaviatúráján. Ja meg pont.
2011. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Bari Zoltán ***** válasza:
Figyú- te ne tarts nekem helyes írási szabályokat. Nem az a lényeg hanem a tartalom. Csak ebbe tudtál bele kötni:)) röhej, már eltértünk a lényegtől ember. Nem ez volt a kérdés ki hogyan ír, meg ki teszi e a pontot a mondat végére és köszönöm ezzel le is vizsgáztatok szerintem mindenki előtt :)) és meg látszódik ki van képben a politikában ember és ha bele rokkanok akkor sem hagyom hogy a gazdagok uralkodjanak felettünk szegények felett. Nem a rabszolga társadalomban vagyunk. El kell hogy mondjam az oldalamat több mint 3 millióan helyeselték a face book tetszik gombjával Ez ha jól tudom több mint Budapest lakossága. Én a politikával nem értek egyet, ember itt maga az állam a hibás minden szabad kézen van és semminek nincs határa, ne mond azt nekem hogy neked jó a 400 forint feletti benzin ár, ha még milliós fizetésed van. Én el hiszem hogy tanultabb vagy nálam és nem is ezzel van baj, hanem azzal hogy törekszünk arra hogy mennyünk külföld után közünk nincs hozzájuk fizetés téren. Én ezt a kérdést úgy tettem volna fel ,hogy meddig ad segélyeket a kormány a nem rászorultaknak. KI kell takarítani dolgozni a segélyeken lévőket. Én ezt állítom, de nem 4 órában 22000 forintért mert aki hajlamos dolgozni az érdemeljen már többet a mai világban, vagy nem. Röhej mert szerintem az. 3 gyereket ebből hogy nevelek szerinted meg szakad a szívem ilyenkor. Nekem nem segély kell hanem egy munka 8 órában ha még a minimálbért kapnám akkor is. Bizony el vállalnám 8 órában az utca seprését és a szemét szedést a minimálbérért , mert nem szégyen a fiaimat eltartani , ha még a munka jellege a gazdagok szerint le nézendő. Viszont aki nem vállalná ezt a kényszerített munkát 8 órában akkor én is azt mondom hogy nem érdemli meg a segélyt Ja és persze felül kellene vizsgálni a környezetet akik segélyt igényelnek ,mert bizony ha a nyakban van azaz arany nyaklánc vagy van egy fain audi autója akkor az miből van és miért kell neki a segély. Nincs igazam ??? de őszintén.
2011. nov. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Na látod, tudsz te írni normálisan is, csak akarni kell. Így ráadásul el is olvassuk, és reagálunk rá. Az előzőre azért nem reagáltunk, mert el sem olvastuk, hiszen nem lehetett, ahogy említettük.


Mit értesz az alatt, hogy "akkor sem hagyom hogy a gazdagok uralkodjanak felettünk szegények felett"? Itt senki sem uralkodik senki felett. Küldd el a facebook oldalad linkjét, akár privátban is, kíváncsi vagyok, mit lájkoltak 3 millióan.


Vannak jó észrevételeid, főleg az, hogy a munka miatt nem szabad lenézni senkit, ebben egyetértünk, és igenis, aki nem vállalja el a munkát, az nem érdemli a segélyt. Erkölcsileg ez rendben van, de a jogszabályaink nem ilyenek. Amúgy van már egy olyan jogszabály, hogy aki idén nem tud felmutatni 30 nap munkát, az jövőre nem kap segélyt.


A 400 forintos üzemanyagár szerintem nem magas, persze én sem tankolom már tele az autót, ahogy szoktam, és kevesebbet megyek vele, de az utakon ugyanakkora forgalmat és dugókat látok a villamosról is, ami azt jelenti, hogy több adó fog befolyni az államhoz az üzemanyagok után.

2011. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Tényleg az lenne a jó ha az emberek dolgoznának! Csak az a kár hogy most Magyarországon van körülbelül negyvenezer betöltetlen álláshely és van kb. félmillió munkanélküli. Mikor fognak már munkahelyeket teremteni? A kormány pár éve azt ígérte hogy egy millió új munkahelyet fognak teremteni! És mi valósult meg ebből? A rendszerváltáskor megszűnt egy millió munkahely amit azóta sem tudtak pótolni!

Én már hallottam olyat hogy havi húszezer forintos segélyből tengődő férfi hatalmas számlatartozást halmozott föl és az önkormányzat visszautasította a támogatási kérelmét mert az önkormányzat szerint meg lehet élni ennyi pénzből. Próbálnál csak megélni te havi húsz vagy negyvenezer forintból!!!

Ezt az Audis történetét meg nem hiszem el! Egyáltalán ismered te azt az embert akinek van Audija? Nem lehetséges hogy korábban dolgozott aztán megszűnt a munkahelye vagy betegség miatt vette fel a segélyt?

Komolyan azt hiszed hogy más szívesen él létbizonytalanságban, kilátastalanságban?!

A cigányok hetven százaléka is dolgozott a rendszerváltás előtt!

2012. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!