Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért bevett...

Nem dávid kérdése:

Magyarországon miért bevett szokás hogy minimálbére írják be az alkalmazottakat és nem hivatalosan esetleg kapnak plusz juttatást?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

""A kérdező kommentje:


Értem csak evvel az a baj hogy azt a kieset pénzt ami nem kerül be adóba úgy is behatja az állam. lásd középső áfa kulcs emelés, üzemagyag jövedék emelése.



Nem érted mi?


Pontosan ez jelzi hogy nagyon túl vagyunk adóztatva.

És hiába emelnek "bevallott adókat" az kontraproduktív, az az senki nem fizeti be, az sem aki nem tudja, és az a kevés sem aki nem is akarja.Ezért a fogysztási adókat emelik.


Ez kb annyit jelent hogy Game over, az adók nem emelhetőek tovább mert a gazdaság látja a kárát.

Ami már is boritékolható, hiszen recesszióba fordult a gazdaságunk.


Remélem ennek a hatásait sem kell ecsetelnem.

2011. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem bevett szokás. Én például tizenöt évig nem voltam bejelentve.
2011. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
22%
Adó Államadósság Budapest Csőd Európa Európai Unió FIDESZ Fizetés Gyurcsány Ferenc Jobbik Kormány Kossuth Költözés Lemondás Liberalizmus LMP Magyar Magyarország MSZP Orbán Viktor Ország Párt Politika Rákosi Roma Rózsa Törvény Új Választás Zsidó
2011. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!