Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon kit szokás...

Magyarországon kit szokás zsidózni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, de javítsatok ki ha nem iga, hogy itt, arra mondják, hogy zsidó, akinek sok pénze van, és gazdagabb mint az illető aki mondja sokkal gazdagabb. Azt egyből lezsidózzák. Izraeli zsidók ide jönnek, stb. De, én úgy tudom A leggazdagabb ország a Vatikán az egyház miatt... Akkor most ki is a gazdag, és miért zsidóznak mindenkit a magyar emberek?
2010. szept. 8. 20:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Azt zsidózol, akit akarsz, azt b*zizol le, akit akarsz, azt nácizol le, akit akarsz... ezeknek már rég semmi köze ahhoz, hogy az általad becsmérelt ember valójában milyen...
2010. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Általában akkor jön a zsidózás mikor az egyszerű fidesz-szavazó kifogy az érvekből.
2010. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%
Magyarországon azt zsidózzák, aki nem döngeti a mellét két ököllel, hogy mekkora magyar (elnézést, kisbetűvel írtam, mert így helyes), nem áll be az idegenellenes gyűlölködők kórusába, és nem zeng ódákat a jobboldalról.
2010. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
9%
senkit
2010. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
azt zsidóznak akik zsidók..és nem csak magyarországon..
2010. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Aki gazdag azt is lezsidózzák, mert mindneki tudja, max nem vallják be, hogy a legtöbb zsidó lop, csal... De nem feltétlen zsidó, aki gazdag.

A "magyarozónak" (egy értelmes magyar sem szól, azért mert így írod) meg: nem zsidózzák le az embert azért, mert nem viselkednek úgy, mint akikről így beszélsz (akikről tudjuk, hogy hazaszerető, igaz magyarok).

Amúgy valamelyik zsidón látszik is, hogy az. Persze a kinézetből nem lehet megállapítani és nem lehet rá alapozni.

De sok gazdagról (politikusokról, bank elnökökről) tudni lehet, hogy zsidók.

A zsidózást már sértésnek is szokták mondani.

2010. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

ha dédapám zsidó volt én is az vagyok?

bocs az offért..

2010. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
21:57: Ha az anyukád nem zsidó, te nem vagy az.
2010. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

En ugy gondolom, hogy a veluk szuletett tulajdonsag az, hogy jo erzekuk van az uzlethez!


Valamikor az Anyukam is meselte, hogy a haboru idejen pl. a legtobb uzlet ami maszek volt, az majdnem mindegyik zsido kezben volt, tehat zsido tulaj volt!


Viszont En mindig azt hallottam azokrol az uzletemberekrol, hogy nagyon nagy hituk volt, es nagyon becsuletesek voltak es segitokeszek is,

mivel mashol ha nem lehet hitelben vasarolni, akkor a zsidonal lehetett, de az adosagot azt megkellett adni akkor, amikorra igertek!

2010. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%

Magyarországon nem szokás zsidózni. Persze előfordul hogy egy vadbarom lezsidóz valakit, de ez attól még nem válik szokássá. Ha lehet ne rántsátok már ebbe is bele azokat az embereket, akik szeretik a hazájukat, nemzeti érzelműek. Bár én ilyen fiatalon ,,jobboldali" nézeteket vallok (a Jobbik párttal szimpatizálok leginkább, ha lehet így fogalmazni), életemben még soha senkit nem zsidóztam le politikai vagy más nézetei miatt. Köszönöm hogy megértitek.


15/f

2010. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!