Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene már egy vitát...

Nem kellene már egy vitát lezárni a Jobbikosok és az "anti Jobbikosok" között?

Figyelt kérdés

Tessék itt a gazdasági programot tartalmazó 2010es választási programja a Jobbiknak.


[link]


Annyiszór hallottam mát hogy ez egy ostobaság, megvalósíthatattlan stb.


Most itt az alkalom, másold be az álltalag kritikus részeket.



Előre tudom hogy 1 bemásolás nem jön!!!!!!!!!!


2011. nov. 13. 16:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Kérlek válaszolj a felvetéseimre!
2011. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

"De minél lesz fájdalmasabb?

Annál amifelé haladunk, a csődnél? "


((Az államadósság újratárgyalása lényegében azonnali, rendezetlen csőddel ér fel, és ha egy kevés remény is van arra, hogy ne most, hanem mondjuk 2, vagy 20 év múlva következzen be, akkor legyen minél később.


Nem barátom, mert ha 1990 ben tárgyalunk akkor ma nem vagyunk ekkora bajban, ha meg tízéve akkor sem, és ha várunk 10 évet " ameddig nem is húzzuk ki" akkor már olyan helyzetből kell hogy az ük ükl ük ük unokád is csak rabszolga lehet.

Mert tudod már ma sem a mi érdekünkben kellene tárgyalni, hynem a gyermekeink érdekében.


"Mire számíthatunk így? "


((Jobbra, mintha még jobban kuruckodnánk.


Itt megállt a tudomány és jön az irónia?


"Ha nem lenne ennyire rossz a helyzet akkor nem kellene tárgyalni. "


((Azért (még) fizetésképes az ország.


Igen barátom, hitelekből, ami jövőre már nem áll a rendelkezésünkre, mert tudják hogy soha nem tudjuk visszafizetni.

1, Nem veszik az állampapírokat

2, Recsszív a gazdaságunk

3, Nincs külső tőkebevonás

4, Jövőre többet kellene fizetnünk mint az idén, a nyugger kasszát is megsarcolva, mert a Bajnaiék álltal felvett pénz első részletét +ban októberben kell megkezdeni fizetni.

5, Ahogy fizetsz, úgy spekulálnak a Ft vel


Az az, minden esc bezárúl.


"De nem volt elég 21 év, hogy megértsük, mifelé is haladunk? "


((Reálértéken ma többet érnek a bérek, mint 21 éve.


A gazdasági teljesítőképességünk 80% al emelkedett, miközben a reáljövedelmünk 20% al.

Persze ez hamis kép, hiszen ebben benne vannak a vámok "autó, hi-tech," és a technológiai fejlődésből organikusan következő kedvezőbb árértékek alakulásai .

Az az, ha fogyasztói korárt említünk, ami az enrgia árakat és az élelmiszereket veszi alapul, akkor 20% ot buktunk.Nem is beszélve az iszonyú állam adósságunkról és vadprivatizáciuós több 10e milliárdokról, amik ha nem lettek volna akkor az orszából már mindenki éhenhalt volna.


"Komolyan nem értem emberek."

(((Nem kell mindenkit megérteni. :)


A baj hogy te nem érted.

2011. nov. 13. 18:45
 23/33 anonim ***** válasza:
61%

"Az hogy a magyar elit 80% zsidó imádó, az normális? "


ezt milyen objektív empirikus kutatás alapján állítod?

egyáltalán: mi az, hogy zsidó imádó?

tán szabjuk meg, hogy ki az, aki részt vehet a politikai, gazdasági és kulturális életben és ki az aki nem?


ez engem emlékeztet valamire: a numerus claususra

de azért ti nem vagytok antiszemiták...

2011. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
56%

"Az hogy a magyar elit 80% zsidó imádó, az normális?"


Muhahah... Csak előtört a zsidózás.

2011. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Engem tényleg nem érdekelnek a zsidók, csak azt nem értem akik védik a zsidókat, azok milyen alapon araboznak?


Vagy kettős a mérce?


De felesleges a szövegkörnyezetemből kiszakítani valamit, mert pontosan lehetett érzékelni hogy mit akartam kifejezni.

2011. nov. 13. 18:53
 26/33 A kérdező kommentje:

"""Az hogy a magyar elit 80% zsidó imádó, az normális?"


Muhahah... Csak előtört a zsidózás.



Látod, már megint mire jutunk!


Nagymamán zsidó volt, """ANYAI ÁGON""" az az ha akarnék, már a jövőhéten Izraeli állampolgár lehetnék.

Remélem megértetted, hogy nekem semmi bajom a zsidókkal.


" A vicc hogy sok Jobbikos barátom pontosan tudja, és valahogy még sem volt még hátrányom sem belőle."

2011. nov. 13. 18:56
 27/33 A kérdező kommentje:

""Nem másolok semmit, csak kérdezek: miből lesz a bevétel? Szinte minden pont adó(=bevétel)csökkentés. Emellett kiadásNÖVELÉS (stratégia befektetés, állami vállalatok, stb). Három év alatt csőd lenne, ha az "újratárgyalást" túléljük.



erre így, egy ilyen oldalon nem lehet válaszolni sajnos.

De a lényeg hogy a gazdaság duális szerkezetének a jövedelem termelési arányain kell változtatni.

Fel kell azzal hagyni hogy a multikat támogatjuk a magyarok helyet, és engedjük korlátlanúl kiszivárogtatni a jövedelmeket. Be kell indúlnia olyan gazdasági hatásoknak, amnek a hiányában egy modern gazdaság nem működhet, ahogy ma nem is működik.


Kérdezz valami konkrétabb területet és válaszolok.

2011. nov. 13. 19:02
 28/33 anonim ***** válasza:
63%

Megmondjam miért nem tetszik ez az irán barátság?

Mert mindenki a környezetünkben USA párti. Ergo ha háború lesz, amit az USA történelmét figyelembe véve nem esélytelen, mi igencsak szorult helyzetbe kerülnénk. Ez tulajdonképpen egy külpolitikai baklövés lenne. Mi egy kis ország vagyunk, hatalom nélkül. A mi gazdaságunk kicsi, nagyon függünk a környező országoktól, tehát ha tetszik, ha nem, a környező államok seggét kell nyalni, különben megfojtjuk magunkat. Képzelj el egy háborút, ahol mindenki az USA mellett van a környezetünkben, kivéve mi. Olyan embargót tudnak bevezetni, hogy az életbe többet nem kecmergünk ki a válságból.

2011. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"mert pontosan lehetett érzékelni hogy mit akartam kifejezni.

"


az biztos...

2011. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Pókerezek mellette "élesben" és nem olvasom vissza amit írok.

"


azt ugye tudod, hogy az onlinepokit is azonnal betiltaná a Jobbik?

Legalábbis nagyon valószínű...

Van egy sejtésem, hogy ki lehetsz (valamelyik pókeres oldalról)

2011. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!