Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

2011. nov. 15. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy te vagy a századik, aki ezt megkérdezi.
2011. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy rögtön az első kiemelt komment a videónál magyarázatot ad arra, hogy mi ez.
2011. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a kiemelt komment inkább arra ad magyarázatot, hogy ezt is sikerült hiteltelenné tenni.

Mindenesetre most aztán sokkal jobb ugye?


Orbán legálisan irtja a lakosságot.

Ja és nem hinném, hogy a videóban szereplő embereknek tetszett volna az, ahogy a tüntetőket szétverik 2006-ban.

Mielőtt jönne valamelyik széljobber és mondaná, hogy eszdéeszes vagyok, ki kell, hogy ábrándítsam: én ott voltam 2006-ban is ott leszek most is!


Egyébként maga a dal elég béna lett, de ez már más tészta.

2011. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tegnap 19:29


szerintem a hozzád hasonló széljobber idióták azok, akik a legtöbbet ártanak ennek az országnak a hülyeségükkel!

2011. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pro Patria ***** válasza:

Kicsit hiteltelen az a rész, hogy "Nem tetszik, hogy a diplomám egyre inkább sz*rt sem ér" - annak ismeretében, hogy épp az SZDSZ színeiben volt Gusztos úr az Országházban - egy érettségivel.


Másfelől mi a céljuk azzal, hogy minden második szó k*urva meg sz*r? Keménynek akarnak tűnni? Vagy csak így tudnak kontaktust teremteni az alacsony szellemi képességekkel megáldott támogatókörükkel?


Meg az egész kissé idétlen. A szöveg 90%-a "nem tetszik, nem tetszik, nem tetszik, nem tetszik", ami pont elég egyszerű ahhoz, hogy azok, akik annyira hülyék, hogy még mindig bal- és balliberális szavazók, megértsék...


Mindig van, aki hőbölög. Az a legkönnyebb! Senkinek nem tilos jól csinálni - kicsiben, vagy nagyban. Általános igazság, hogy mindig azok a csendesek, az elégedettek, akik teszik a dolgukat tisztességgel. Minél több a hőbölgés, annál kevesebb mögötte a teljesítmény


Egyrészt mert ők dolgoznak, így nincs annyi felesleges energiájuk meg szabadidejük, hogy unalmukban fújjogással merítsék ki; másrészt mert ők ismerik a munka értékét, és hogy a legkisebb jóhoz is mennyi izzadság folyik.

Persze, meg lehet spórolni... Van, aki nem tesz semmit, csak mondja, hogy "ez nem jó!"... Az mindig egyszerűbb.

2011. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!