Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok már"Magyarországon...

Nem unjátok már"Magyarországon lehet a következő válság"? Mert én már nagyon, mit akarnak ezek tőlünk? Haljunk éhen?

Figyelt kérdés

kicsit fura,hogy minden fejlettebb ország,pl Anglia,Olaszország,Franciaország,stb... egyszerre nem tud mit kezdeni a """""""""""""VÁLSÁGGAL""""""""""""""" kezdem azt hinni,hogy ez az egész csak megvan rendezve,dh miért azt nem tudom...


[link]


2011. nov. 15. 19:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
Olvasd el: [link] nagyon jó könyv, teljesne logikusés ebben minden levan írva ami a mostani gazdaságot jellemzi és előre is tekint. Görög csőd is szándékos volt.
2011. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ilyen mellett nekem ne poffázzon egy demokrata se,hogy a szélsőjobb erősödik.Mert a kutya is megvesz egy idő után,ha nem etetik....
2011. nov. 15. 20:07
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

"mit akarnak ezek tőlünk?"


Kik? Ezek a külföldi újságírók elfogulatlanul írják meg a tényeket, mert nekik ez csak egy hír. Kedves vezetőinket szapuld, akik miatt ilyen hírek egyáltalán napvilágot láthatnak. Érdekes, Ausztriáról, Szlovákiáról, Csehországról, Németországról nem jelenik meg ilyen hír.

2011. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A Wall Street Journal MarketBeat című blogjában Mark Gongloff azt írja: „Nagyon unalmas csak Görögország, Olaszország, Portugália, Spanyolország, Írország, Franciaország és Ausztria miatt aggódni.


De jelenik meg hír:)

2011. nov. 15. 20:42
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Magyarország nem hajlamos a válságra, úgyhogy ezt most benézték a vólsztrítiek.
2011. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát be. ennyi megszorítással,érdekes is lenne...De az tény h ezek leminősítenek minket,és így kevesebb vállalkozó jön ide...
2011. nov. 15. 21:28
 7/13 uuallomas ***** válasza:

"külföldi újságírók elfogulatlanul írják meg a tényeket"


pest utcáin őrjöng az antiszemitizmus, tombol a fajgyűlölet, fekete ruhás osztagok végzik ki folyamatosan a romákat, jaja ilyen a valóság az utcán annyi vér folyik hogy elsem lehet járni tőle. kb ezt tudják írni a külföldi "újságírók"

2011. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

"kicsit fura,hogy minden fejlettebb ország,pl Anglia,Olaszország,Franciaország,stb... egyszerre nem tud mit kezdeni a """"""VÁLSÁGGAL"""""""


Nem furcsa. 1825-ben, 1873-ban, 1890-ben, 1929-ben, 1990-ben a válság végigsöpört az egész világon. Ahogy most is.


"kezdem azt hinni,hogy ez az egész csak megvan rendezve"


Van elég paranoid őrült nélküled is. Ne lépj be közéjük.

2011. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó igazad van.De talán a nagy fejeseknek illene is tenni valamit ellene az Ep-ben nem?Ők közgazdászok(t
2011. nov. 15. 23:30
 10/13 A kérdező kommentje:
nem tom h küldte el ez a idiot...na mind1 szal Ők közgazdászok(többségben),de mégis milyenek ha nem bírnak vele 2008 óta?Én felszolgáló vagyok,mégis milyen lenne ha EZ A VÉGZETTSÉGEM de nem tudnám,hogy egy vadas húshoz milyen bor illik?...remélem érted mit mondok...
2011. nov. 15. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!