Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem mondott le?

Orbán miért nem mondott le?

Figyelt kérdés
Őt is a búsba küldenék az emberek, Gyurcsány legalább belátta ezt. A jobboldal miért nem képes megújulni?
2009. máj. 10. 12:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
66%

Ez, hogy Gyurcsány lemondjon, nagyon régen le volt tisztázva. Az is, hogy ki legyen az őt követő miniszterelnök. Amit mutattak az csak egy színjáték volt.

Talán azért nem mondott még Orbán le mert nem tejelnek neki úgy, ahogy az MSZP-nek. Pénz kérdése az egész

2009. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert egy hataloméhes hülye cigány, azért.
2009. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom kik küldték búsba őket.

A Fidesz éphogy elvesztette a választásokat, tehát az emberek majdnem felel támogatta.

Az MSZP most valaho 8-10 százalékon áll, amit azért nem hasonlítanék össze az 49 százalékkal.

2009. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy jó kérdés :-D Talán még nem szedte meg eléggé magát, de úgy hallottam, ki akar menni külföldre, de ez nem biztos, lehet, hogy csak pletyka. Menjen, nem tartanám vissza, nem kellenek az uszító beszédei. Elég probléma van az ő stresszelése nélkül is.
2009. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Persze, gyurcsi belátta, hány év után is? Ha ilyen tüntetések lettek volna valami normális DEMOKRATA országban, akkor azon nyomban lemond az illető... Az öszödi beszéd után kellett volna lemondania, de nem, ő gyurcsány ferenc... Ami meg orbánt illeti, ő se valami nagyon jó ember, de szerintem az összes retkes politikust elkéne küldeni melegebb éghajlatra, és normális embereket a helyükre, nem hataloméhes parazitákat! Ja és az hogy most lemondott az csak azért van hogy az mszp maradhasson...
2009. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
te miről beszélsz????????
2009. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
honnan te szerencsétlen????!
2009. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de a Fidesz kormányzása idején nem akarta a többség, hogy mondjon le a kormány, és hozzák előre a választásokat. Ha a többség ezt akarja mondjuk 1 évig, akkor alighanem le is mond Orbán.
2009. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
" Ha a többség ezt akarja mondjuk 1 évig, akkor alighanem le is mond Orbán."Ezt szerintem te sem komolyan gondolod.Igenis megújul a jobboldal folyamatosan,csak nyomon kell követni a fordulásokat '90-től.Kb 180fok már.
2009. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
62%

A válaszok között olvasva tapasztaltam, hogy itt valami nagyon nagy félreértés van.

Gyurcsány nem bevallotta, hogy hazudott, hanem LEBUKOTT A BALATONÖSZÖDI BESZÉDÉVEL!

Akkor vallotta volna be, ha nyíltan kiáll a nép elé, és ezt úgy mondja...

2009. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!