Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Orbán...

Mi a véleményetek Orbán beszédéről amit Nagy Imre ujratemetésén mondott el?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
patent
2010. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Azt, hogy a szövegét Fodor Gábor írta, Orbán csak felolvasta. Már akkor is csak kottából tudott zenélni.
2010. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
kérlek linkeld be, egyébként pedig szégyennek tartom.az egyik az országért harcolt a másik pedig ellene harcol
2010. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Látom, ma este is összegyűlt a bánatos szocik gyülekezete :))))


Hej, ha ennyien lettetek volna a szavazóhelyiségekben! Most már azonban késő a bánat :))))

2010. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Ha rám gondolsz, nem vagyok bánatos. És szerintem a többiek sem. Látsz tüntető, hídlezáró, csalást kiabáló MSZP szimpatizánsokat, akik kokárdával (vagy más logóval) a mellükön feszítenek, lélekben kitagadva a "magyarellenes" tábort? Mert a fideszesek ezt művelték korábban...


Ami engem illet, most hátradőlve, páholyból szemlélem, ahogy Orbánék ünneplik magukat a nyállal és könyökkel kiharcolt győzelmük után, és ahogyan lassan a fejükre szakad a maguk által telecsinált és telehányt bili.

2010. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Előttem szólónak?

Fáj vereség kicsim? :P Ez elég nagy arányú győzelem. És igen láttam tüntetőket, vörös csillaggal a szívükön.

2010. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

"És igen láttam tüntetőket, vörös csillaggal a szívükön."


Rossz álom lehetett... A hídlezárós társaság viszont jó darabig megbénította a pesti közlekedést, nem beszélve arról, hogy onnantól egymásnak ugrottak az emberek.

2010. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd már rá. Aki 8 évig nem vette észre mi folyik itt, aki képes ezek után az MSZP-re voksolni, kár vitatkozni, teljesen felesleges. Csukott szemmel és füllel jár, azt hiszed használ valamit a szavad? Személyesen talán meg tudnád győzni, de itt lehetetlenség, hiányzik a non verbális kommunikáció, ami hozzá tartozik a kommunikációhoz, de egyébként is felesleges, nem a Fidesz veszített, hanem az MSZP, szóval most szomorkodhat, az MSZP olyan szinten leégett, hogy jópár évig, talán soha többé nem fog kormányozni :):)
2010. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"Ami engem illet, most hátradőlve, páholyból szemlélem, ahogy Orbánék ünneplik magukat a nyállal és könyökkel kiharcolt győzelmük után, és ahogyan lassan a fejükre szakad a maguk által telecsinált és telehányt bili."


Ez az üzenet 2 éve íródott, de olyan, mintha csak ma írtad volna! Jól megjósoltad 2012-őt, s ki tudja, mi lesz még 2 év múlva...

2012. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!