Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivan ha Orbán jó irányba...

Nem dávid kérdése:

Mivan ha Orbán jó irányba tereli az országot és mi hisszük rosszul?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
hehe
2011. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Olyan nincs...
2011. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
91%
zorbánc
2011. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor jó irányba tereli és mi hittük rosszul.

Volt aki ugyanezt mondta Gyurcsánynál is, aztán beismerte tévedését.

2011. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Bárcsak így lenne! Én lennék az első, aki bocsánatot kérnék, s legközelebb a Fideszre szavaznék.
2011. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sz1u ***** válasza:
0%

Korábban parázs vitákat folytattam egy megrögzött fideszes házaspárral. Ennek a házaspárnak a hölgy tagjával ma találkoztam ebben az évben először. Nagyon le volt lombozódva, hogy nincsenek megelégedve Viktor "teljesítményével". Hááát, ha már ők sem...


Annyira kielégültem, hogy ma már nem is piszkálom az asszonyt. :)

2011. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Ez kizárt dolog.

Nyisd ki a szemed kérdező.

2011. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom nem megy jó irányba az ország de sűrűn nézem a fidesz beszédeit és olyan hihetően magyaráznak dolgokat. Meg persze én is reménykedek hátha jobb lesz ez az ország valaha.
2011. nov. 18. 19:39
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Két éve vagyok fenn ezen az oldalon.

Már letíltottak vagy 2× " Hide IP Platinium"

Már a nyáron sokszor megítam a véleményem a 1 kulcs / fogyasztás, a reálgazdaság és az adósságtörlesztés stb stb pró és kontra várható hatásairól. Ahogy sokminden másról, és sajnos minden bejött.


Ha én, és rajtamkívűl sokan mások is előre megjósóltak sok sok dolgot ami negatív az ország számára, azokról a tényleg hozzáértő jobb és baloldali szakártőkről nem is beszélve, akik megnyilatkoztak, akkor ez hogy nem világos sokaknak?


Úgy hogy a köd lepi hazánk néhány tályékát. Narancs köd!

Már kezd foltosodni és felszakadozni erőteljesen, és remélhetőleg a választásokig teljesen el is tűnik!

2011. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Tudom nem megy jó irányba az ország de sűrűn nézem a fidesz beszédeit és olyan hihetően magyaráznak dolgokat. Meg persze én is reménykedek hátha jobb lesz ez az ország valaha



Látod, ponosan ez """"olyan hihetően magyaráznak dolgokat""reménykedek hátha jobb lesz ez az ország valaha

""""" ez a narancs köd!

2011. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!