Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek tenyleg beadta a...

Szerintetek tenyleg beadta a kormany a derekat az IMF nek, vagy ez csak egy idonyeresi strategia?

Figyelt kérdés
A hitel (leminosito) szervezetek azt akarjak, h forduljunk az IMF hez, mert az nekik jo lenne, de a kormany nem akar, ezert sorban jonnek a leminositesek, a kulonbozo penzugyi strategiak, h vegul kizsaroljak, amit akarnak. De lehet h OB tanacsadoi tudnak vmit(amit persze nem kotnek az orrunkra) es csak idonyeresre jatszanak, hogy elkeruljuk a leminositest. Vegul is sztem logikus, akar fel evig is targyalhatunk, az alatt az ido alatt barmi tortenhet!!!
2011. nov. 19. 00:13
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
az OV nem OB bocs :)
2011. nov. 19. 00:14
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
A hitelminősítőknek teljesen mindegy, hogy Magyarország felvesz e IMF hitelt vagy sem. A miniszterelnökünk egyszerűen csak elkúúrta, és most szükségesnek látja visszakullogni a valutaalaphoz. Az csak mese, hogy a gonosz külföldi befektetők és spekulánsok miatt nem megy a szekér, főleg azért mert a legnagyobb spekulánsok egyébként orbánék, nem véletlenül volt az a két nyilatkozat aminek a hatására a forint árfolyama zuhanni kezdett...
2011. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
nem játszanának ilyennel, a féltve őrzött népszerűségük múlik rajta, szóval sajnos szerintem tényleg nincs semmi tervük, kapkodnak ide-oda, lófasse lesz megint, csak újabb hitelek. mint már több mint 20 éve mindig..
2011. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem Orbán is belátta hogy rossz irányt vett az IMF - fel folytatott csatája. Jót akart ő valójában, csak kiderült hogy kicsik vagyunk még ahhoz hogy szembemenjünk velük. Úgy gondolom az újabb megállapodás már kedvezőbb lesz az ország számára.
2011. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Sz1u ***** válasza:
100%

00:18 kolopele!


"Jót akart ő valójában, csak kiderült hogy kicsik vagyunk még ahhoz hogy szembemenjünk velük."


Tudod, ezzel csak az a baj, hogy rajta kívül mindenki tudta, csak ő nem? Ez a nagyon gáz! Szarban vagyunk és még teszünk rá egy lapáttal? Ráadásul szabadságharccal hülyítik a népet? Pfff...és még mindig nagyon sokan bekajálják.

2011. nov. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
Nézd, belátta hogy tévedett. Ferkó még erre sem volt képes a mai napig.
2011. nov. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

kolopele


Ugye nem haragszol meg, ha azt mondom, hogy ebben már csak egyedül TE hiszel?


Pedro

2011. nov. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%
Rád Pedro? Soha. De hadd legyek már optimista. Sajnos az országban ez ma nem túl jellemző. Pedig nagyon fontos dolog. Persze tévedhetek is, és akkor a felbőszült nép majd leváltja 2014 - ben, és kezdődik az átlag emberek számára egy újabb vesszőfutás. Hidd el nekem, akkor is ez várna majd rájuk, sőt sokkal rosszabb. Persze ha mondasz nekem egy pártot, akiknek ott lapul a zsebükben a teljes államháztartás hiányunk összege, akkor minden megoldódik.............
2011. nov. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Shai-Hulud ***** válasza:
77%

kolopele


Dehogy mondok... :-D


De nem is az a baj, hogy egy párt nem tudja kifizetni az adósságot - nem a párt dolga.


Én inkább ott látom a bajt, hogy akinek kormányoznia kéne az sem áll a helyzet magaslatán, ráadásul egyszerűen nincs alternatíva, hiszen egyetlen más erő sincs, aki kormányképes lenne...


Szóval szerintem aki most ott van az sz@rul csinálja, a többiek meg még sz@rul SE tudnák csinálni. És EZ szerintem nagyon nagy baj!


Tudom, hogy neked más a véleményed, de ettől vagyunk nem-egyformák... :-)


Pedro

2011. nov. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Sz1u ***** válasza:
43%

00:47 kolopele!


"Nézd, belátta hogy tévedett."


Sajnos ma későn értem haza, így nem láthattam a Híradó(ka)t. Lemaradtam valamiről? Tényleg belátta (és ezt így kommentálta)?


"Ferkó még erre sem volt képes a mai napig."


Bocsánatot is kért már...

2011. nov. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!