Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alkotmányba kell iktatni,...

Alkotmányba kell iktatni, hogy az MSZP bűnös?

Figyelt kérdés

Most erre készülnek, és büntethetővé akarják tenni a volt kommunista vezetőket, csökkenteni akarják a járandóságukat, továbbá a magánszférától is meg akarják fosztani őket. Nekem ez teljesen elképesztő. Törvénybe iktatom, hogy az ellenzékem bűnös? És akkor egy szép napon majd be is tiltják őket?


[link]


2011. nov. 20. 21:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez szerintem is elképesztő. Az alkotmány egyszerűen nem erre való. Az az ország alaptörvénye, legalábbis elvileg. Nem kicsinyes politikai játszmák színtere.
2011. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Törvénybe iktatják a jogutód felelősségét, ennek az alkotmányhoz nem sok köze van.


Amúgy nekem mindegy, a fél MSZP mehetne a sittre, ha egyszer átvilágítanák őket, de hát ilyen úgysem lesz.

2011. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"az előző rendszer vezetőinek biztosított állami juttatások csökkentésére"


Ez meg már egy másik része a hírnek, nem az MSZP-ről van szó...

2011. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Akkor a választók felét is büntessék, akiknek nagy része ezúttal "véletlenül" a Fideszre adta a szavazatát.
2011. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem lesz ebből semmi, mivel akkor a mi Vityánk atyja és anyja is bajban lenne.. :))
2011. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a rendszerváltáskor kellett volna meghozni, akkor még lett volna értelme, hogy a volt kommunista vezetők ne tudjanak teret nyerni az új rendszerben, most már eső után köpönyeg az egész.
2011. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Orbán 2002-ben kis híján beleőrült abba, hogy a választók leváltották. Ez a tervezet is mutatja, micsoda rögeszmés, mániás ember: retteg attól, hogy a forgatókönyv megismétlődhet, és ismét kiszorul a hatalomból. Ezért ültette be az embereit mindenhová, ezért betonoz be mindent az alkotmányba, ami a Fidesz érdekeit szolgálja. Ekkora aljasságra az elmúlt 20 év egyetlen kormánya sem volt képes.
2011. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%
Hagyjuk már a süket dumádat, egészen mostanáig mindenhol MSZP-s emberek ültek. Naná, hogy el vannak pics*zva, ami után a pártfogó pártjuk lekerült a hatalomról. Itt egyedül te vagy a rögeszmés, képtelen vagy megemészteni, hogy a kedvenc pártod már duplán leszerepelt (igen, az MSZP-ről van szó).
2011. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

"képtelen vagy megemészteni, hogy a kedvenc pártod már duplán leszerepelt"


Éppen te vagy képtelen megemészteni, hogy valaki kedvenc, imádott Orbánodat kritizálja. Pedig az ő családjának a fele is volt MSZMP-s párttagokból áll, csakúgy, mint a mamelukjainak nagy része (a legnagyobb köpönyegforgatókkal, Pozsgayval és Csintalannal az élen).

2011. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem kedvencem Orbán. Nem tudom, honnan szedted ezt.
2011. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!