Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a Jobbikban van (arányában) a legtöbb olyan képviselő, akinek csak közép szintű végzetsége van? A többi pártban jóval kevesebb ilyen van, vagy nincs is. A többi képviselőnek főiskola vagy egyetem.

Figyelt kérdés

A Jobbikban 46 képviselőből 14-nek van. Ez 30,4%.


A Fideszben 225 képviselőből 23-nak van. Ez 10,2%.


A KDNPben 37 képviselőből 2-nek van. Ez 5,4%.


A MSZPben 48 képviselőből 1-nek van. Ez 2,08%.


A LMPben 15 képviselőből 0-nak van. Ez 0%.


2011. nov. 21. 15:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

""mert összességében prolipárt.



ha ez így lenne, akkor a Jobbik nyerte volna meg a választást 2/3 al.

Ugyanis az ország 2/3 a proli, ha egy kicsit szétnézel az Eu ba, és úgy állapítod meg ki is a proli!

2011. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
45%

"De az 1000% hogy a fidesz meg a maszop soha nem az átlag magyarért politizált,"


és?


ettől még a Jobbik nem lesz jobb...

Anno a Fidesz köpönyegéből bújtak ki, a Fidesz pedig magyar irtópárt...

Nekem erős fenntartásaim vannak egy ilyen pártkarrier után...

2011. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

ma 17:37


na és?


nem minden proli szavazna rájuk.


tudod a társ. rétegek nem úgy működnek, hogy aki proli az csak x-re szavazhat...

itt inkább az a lényeg, hogy ki tud nagyobbat ígérni stb.


majd ha felnősz meglátod :)

2011. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

"És ezt ki állapította meg?"


statisztikusok, politológusok


(persze majd mindjárt jön a szöveg, hogy deatöbbipártissz@r stb., meg hogy te nem hiszel a politológusoknak stb.)

2011. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
érdekes, ahogy lifteznek a válaszaim százalékjai, de ellenvetés még nem sok jött :)
2011. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%

"Nem egyszer megállapították, hogy a társadalom alsó 20%-a szavaz rájuk(mind vagyonilag, mind végzettségileg). Ez végül is bejött, hiszen tényleg nagyjából 20%-ot kapott. "


A megállapítás módjára kíváncsi vagyok. Elárulod? Ugyanis voltam szavazni (az most mindegy, hogy kire), de senki nem tudja rajtam kívül, hogy ki kapta meg a voksom és senki nem is kérdezett ezzel kapcsolatban...

2011. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

"az most mindegy, hogy kire), de senki nem tudja rajtam kívül, hogy ki kapta meg a voksom és senki nem is kérdezett ezzel kapcsolatban...

"


1. szerintem mindenki tudj, hogy te kire szavaztál, ugyanis mindenhová ennyit szoktál írni, hogy: "Csakis a Jobbikra"


2. az, hogy téged éppen nem kérdeztek meg nem jelent semmit. tudod, mintavétel stb.

2011. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
62%

"A megállapítás módjára kíváncsi vagyok. Elárulod?"

Medián, Tárki, Sonda Ipsos. Ismerősen hangzanak?


[link]


"A Jobbik támogatói között a legmagasabb a munkanélküliek aránya[....] Feltehetően ezzel (és a magas munkanélküliség egyéb társadalmi következményeivel) függ össze, hogy a Jobbik a magasabb munkanélküliségtől sújtott keleti megyékben ért el jobb eredményeket "


És ez egy éves. Azóta csak rosszabb lett, itt viszont még sokan bíztak a Fideszben.

Egyébként józan ész alapján is látszik. A Jobbik mindig a legrosszabb helyzetű településeken ér el eredményt.


Itt, ahol én lakom (XII. ker) nincs egy jobbikos sem. Ez szó szerint értendő, nem ismerek egyet sem.

2011. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
Igazán egyszerű: a tanulatlanság egyenesen arányos a csőlátásukkal. Kihasználják, hogy a magyarok nem tudnak semmit a szélsőségekről, kihasználják, hogy az emberek elégedetlenek és dühösek, mert lassan már Románia is gazdagabb lesz nálunk, ezért erősödnek, egy kis idő elteltével pedig annyi buta ember lesz majd, hogy szépen bevezetik a diktatúrájukat, háborút provokálnak. Már valahol említettem, hogy SZÉP MAGYAR SZOKÁS MINDENT MÁSRA FOGNI, senki nem néz magába, mindenki mutogat. A németek túljutottak a nácizmuson, mert beismerték, hogy ez kizárólag az ő hibájuk volt, bedőltek a propagandának. EZZEL SZEMBEN KEDVES HONFITÁRSAINK A MAI NAPIG MUTOGATNAK és szégyenszemre zsidó írók KÖNYVEIT ÉGETIK, mert "szennyezik a köztudatot. NEVETSÉGES, FELHÁBORÍTÓ ÉS ÉRTHETETLEN! - Összegzem a kérdésre válaszolva: A tanulatlan ember képes csak a szélsőségek mögé rejtőzni, erőszakkal oldja meg a múlt sérelmeit.
2011. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Persze, amikor én kitettem a felmérést, ami a pártok támogatottságát nézi, akkor mindenki az időközi választással jött, és azzal, hogy nem hiszi el, hogy a Fidesz annyin áll amennyin.

A kérdésre válaszolva, ebből még nem lehet levonni mélyreható következtetéseket.

2011. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!