Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a bejegyzésről? Címe:"Ha 2012-ben világvége lesz, a zsidóságnak azért is jár majd valamennyi kárpótlás? "

Figyelt kérdés

[link]


Remélem egy oldalról egy bejegyzés címét kiírni, majd az oldalt belinkelni már nem lesz "provokatív", mert nem provokálásnak szánom, ahogy eddig sem annak szántam. Ha ezek után is képes lesz valaki jelenteni és a moderátor törölni, akkor itt szeretnék gratulálni az oldalnak.


(először azért lett törölve, mert "eldöntendő kérdés", másodjára azért mert "provokatív")



2011. nov. 21. 22:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%

Mivel ez egy provokatív bejegyzés,miért sértődsz meg,ha törlik?

A cikkről is ez a véleményem.

2011. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Én támogatom a szólásszabadságot, szóval nekem mindegy, hogy mit írsz, de más miatt kérdezem: Miért jó ez neked?


Akárhány izraeles/zsidós/cionistás/perzsás kérdés van, te beírsz valami hülyeséget. Hiába bizonyítja n+1 ember az ellenkezőjét, akkor lényegében megsértődsz, és kijelented, hogy neked márpedig igazad van.

A kérdésed bejelentéséből nem jutott eszedbe, hogy nem vevők az emberek a stílusodra?

Én pedig ugyanazt írom le: leszarom, hogy kapnak kárpótlást, mert a költségvetéshez képest nem túl sok pénz. Fogadd el.

A gulágról visszatért magyarok is kértek pénzt. Ugyanezen az alapon. Fogadd el ezt is.


Ez már nem 2009, már nem menő a zsidózás. A változatosság kedvéért azt mondom: ezt is fogadd el.

2011. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
A kárpi osztogatása még menő? Csak kérdezem. Ja meg a MÁV is fizessen ugye. Csak mert 2011 van.
2011. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

A gulágról visszatért magyarok is kértek pénzt. Ugyanezen az alapon. Fogadd el ezt is."


Csak ők nem kaptak/kapnak.

2011. nov. 21. 23:40
 5/30 anonim ***** válasza:
81%

Igen, de ők a ruszkik miatt.


Az elv, hogy kérték, ugyanaz. Én a zsidóknak is adnék, meg a magyaroknak is.

2011. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

na, tehát innen vetted az előző kérdésed is.

Ezt is törölni fogják.


"mert nem provokálásnak szánom, ahogy eddig sem annak szántam."


pedig eléggé provokatív a kérdésed...


"Ha ezek után is képes lesz valaki jelenteni és a moderátor törölni, akkor itt szeretnék gratulálni az oldalnak. "


Én meg neked, amiért harmadszorra is kiírod ezt a hülyeséget!

El kéne gondolkoznod ha már ez a neved, hogy miért törlik és nem kiirni ezredszerre is!

2011. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

tegnap 22:49


ott a pont!


Gondolkozóóó nem antiszemita, csak rühelli a zsidókat :DDD

2011. nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
33%
Gondolkozóóóóóóban felmerült, hogy mirefel jár sarc a te adódból zsidóknak. 100%-ig jogos.
2011. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Inkább valami bizonyítékot mutassatok arra, hogy Gaudi valóban ezt a választ kapta, mert ez így önmagában csak antiszemita humbug.
2011. nov. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Megjelentek a nácinak/antiszemitának beállító emberek is, juhé. Azért mert cinikusan utalni merek arra, hogy talán 68 év után már nem kéne milliárdokat szánni erre a célja, miközben Pesten az iskolában nincs fűtés, illetve a kopmmunizmus áldozatai lszrt sem kapnak, ekkor már egyből náci meg antiszemita leszek?


Olyan könnyen tudjátok dobálni ezeket a jelzőket. Akkor te mondjuk meg antimagyar vagy. Ennyi erővel, nemde? Hova jutna a vita szerintetek ha én meg minden antiszemitázónak bevágnám, hogy antimagyar és nem foglalkoznék az érveivel?

2011. nov. 22. 01:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!