Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország tényleg olyan...

Magyarország tényleg olyan hely kezd lenni, ahol a szivárvány is fekete-fehér?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az átlag számára a fiziológiai létet fenntartani is akkora feladat, hogy az élet éltető kissebb örömein már átsiklunk? Hogy monotónikusan kűzdünk a túlélés gyorsvonatán, anélkül hogy lenne időnk, esélyünk, kinézni az ablakán a világunkra.

És ha néha egy egy pillantást vetünk is rá, csak az egyre elhalóbb lepusztulást és a remények elszürkülését tapasztaljuk?


2011. nov. 23. 08:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
te normális vagy? menj orvoshoz
2011. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Miért ne lennék?


Realista vagyok.

2011. nov. 23. 09:03
 3/25 Antimod ***** válasza:
Ez inkább személyiség kérdése. Valóban nem a legrózsásabb a helyzet, sem a kilátások, értem én az elszürkülésre vonatkozó gondolatmenetedet is, de ha az élet apró örömeinek se tudok örülni, akkor jobb, ha felkötöm magam. Azaz remélem, ez utóbbi soha nem következik be.
2011. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, fordulj bizalommal háziorvosodhoz. A depresszió kezelhető.
2011. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

"Ha így érzed, fordulj bizalommal háziorvosodhoz. A depresszió kezelhető.



Valahogy az az érzésem hogy a háziorvosoknak nagyon sok dolga lesz ebben az országban!


""Ha lesz egyátalán háziorvos!"

2011. nov. 23. 10:27
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

Ha Magyarország tényleg kezd ilyen hely lenni, akkor az részben az ilyen hozzáállás miatt lesz. Szedd össze magad egy kicsit, ne akarj már hányatott sorsú költő lenni. :D


Szar a helyzet, hát igen. De van otthonod, van mit enned, nincs szétbombázva a fél utca, nem kell a téglahalmok közül kiásnod a rokonságot, nem kell félned, ha szembe jön egy rendőr (..gondolom), nem szivárog a szomszéd városban egy atomreaktor sem, nem mosta el a fél országot egy cunami vagy hurrikán, nem rohan ki a szomszédos dzsungelből egy fegyveres szabadcsapat, hogy találomra főbe lőjön pár helybelit, stb. Folytassam? Csak rajtad múlik, milyennek látod a szivárványt. :)

2011. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%
Az igaz, hogy cunami helyett kaptunk vörös iszapot, és az is, hogy nem ülhetünk ölbe tett kézzel vigyorogva, de a siránkozás a legrosszabb, amit tehetünk. ...szerintem. :)
2011. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja bocs, 10:35 és 10:39 is én voltam.
2011. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

""Szar a helyzet, hát igen. De van otthonod, van mit enned,


Egyenlőre.

Persze ha minden így megy tovább, akkor megeshet.


"""nincs szétbombázva a fél utca, nem kell a téglahalmok közül kiásnod a rokonságot,


Nincs rokonságom, és soha nem ásnék ki senkit.


""nem kell félned, ha szembe jön egy rendőr (..gondolom),


2006 óta és mióta a fidesz roncsolja a demokráciát, semmi nem biztos.


""nem szivárog a szomszéd városban egy atomreaktor sem, nem mosta el a fél országot egy cunami vagy hurrikán, nem rohan ki a szomszédos dzsungelből egy fegyveres szabadcsapat, hogy találomra főbe lőjön pár helybelit, stb.


Ezek csak gyerekjátékok ahoz ami jövőre ránk vár.


""Folytassam? Csak rajtad múlik, milyennek látod a szivárványt. :)


Sajnos én nem tehetek semmit, ez ennek az országnak a sorsa. Mély hosszú és fájdalmas agónia.

2011. nov. 23. 10:45
 10/25 anonim ***** válasza:
Akkor ezt megdumáltuk. :D
2011. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!