Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lassú elsorvadás, vagy a...

A lassú elsorvadás, vagy a hirtelen halál, lenne jobb forgatókönyv a magyarok mint ország megszűnésének?

Figyelt kérdés
Az sajnos elkerülhetetlen hogy ne szünjön meg ez az ország, mert túl gyorsan és túl sok teherrel rohanunk a szakadék felé. A magyar valahogy feladta, és sajnos be sem meri vallani. Persze én leszek most az anti magyar, pedig valójában azok akik hagyták az elmúlt 20 évet idáig fajúlni. Annyira a szakadék szélén vagyunk hogy innen nincs visszaút.
2011. nov. 23. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

A "hirtelen halál" még hordozza magában az újrakezdés lehetőségét, hiszen az erőforrások, egy része éppségben marad.

A lassú elsorvadás felemészti az utolsó tartalékokat is. Sajnos ma inkább ennek lehetünk tanúi.

2011. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is ígylátom.


Mintha szándékosan, az utolsó csepp véréig akarnék kivéreztetni az országot, hogy az újraélesztés lehetősége se jöhessen szóba.

2011. nov. 23. 15:56
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
No és te melyiknek drukkolsz, Joszif?
2011. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 asmosys ***** válasza:
41%
Szerinted elkerülhetetlen. Szerintem –finom szólva- nincs igazad.
2011. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

ez az egész világra vonatkozik -gurul a szakadék felé

éjfél van a világban

2011. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Ez már eldőlt. Nem lesz hirtelen halál, szép lassan vonják meg a nemzetközi pénzügyi körök tőlünk az életfeltételeket. Az itt működő nagybankok, multik, de még a TV2 is bejelentette, hogy nem szüntetik meg a magyarországi tevékenységüket, csak hibernálják magukat, vagy ahogy Antall József fogalmazott annak idején, alámerülnek, és kibekkelnek. Ez egyébként egy büntetés az Orbán-kormány "nem ortodox" gazdaságpolitikájáért, a "szabadságharcért". Amúgy humánusabb lenne szerintem is egy gyors halál, mert abból a felépülés is gyorsabb lenne.

De itt most inkább egy hosszú agónia vár ránk. Mindig egy kicsit rosszabb, hol egy úja adó, hol egy adó- vagy illetékemelés, hol egy áremeléshullám stb. Vége nem lesz soha, és szép lassan egyre nagyobb tömegek nyomorodnak el, sötét, kilátástalan időszak jön.

2011. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
És akkor szerinted mégis mi lesz az ország helyén? Mert ugye a Kárpát-medence adott földrajzi hely, el nem tunhet. Valami mindig lesz, amit Magyarországnak hívnak. Szóval biztos nem tununk el, legfeljebb kevesebben leszunk, és atmegyunk önellátóba.
2011. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom olyan Dél-amerikai típusú lesz az ország berendezkedése, vagyis a változások "maroknyi" nyertese magas falakkal, bástyákkal, tornyokkal védett "lakóparkokban" él majd, a többség pedig mint az indiánok, tengődnek majd a bódévárosokban, önfenttartásból, vagy ahogyan tudnak.

A ma ismert "civilizáció" visszaszorul majd a falak mögé, és a többi területen, középkori viszonyok uralkodnak majd.

2011. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

:D:D:D


Szerintem üljetek össze, aztán készítsetek egy katasztrófafilm-forgatókönyvet, mert egyszerűen zseniálisak vagytok.


Túl sok szabadidőtök van nem? Mert aztán a hülyeség összehordása az megy. Inkább dolgozzatok többet, úgyis erre próbál ösztökélni a Fidesz titeket. Csak sajnos sikertelenül, mert még mindig az apokalipszisen kattog az agyatok.

2011. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most 2016 van és nem haltunk meg.

Sőt, elmondom nektek, mire jöttem rá:

a világnak szárnya van, és azért rohan a szakadék felé, mert repülnie kell!

Csak figyeljetek....

2016. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!