Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hány fiatal lett már...

Vajon hány fiatal lett már öngyilkos amiatt hogy ezen az oldalon pár nagyokos állandóan azt ismétli hogy még Nyugatra költözve is csak 2 PhD diplomával 3 szakmával 5 felsőfokú nyelvvizsgával és 10 év munkatapasztalattal lehet valaki sikeres ember?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
1 diplomával, 1 szakmával és 1 felsőfokú nyelvvizsgával érkeztem (utóbbit lassan 2 év alatt senki nem kérte). Az első hetek kicsit nehezek voltak, de most már remekül megvagyok, lakást bérlek egyedül, vannak barátaim, eljárok szórakozni, rengeteg hobbim van. Talán ha lenne egy autóm, akkor még boldogabb lennék, de így is remekül megvagyok. Barátaim, akikkel annó együtt érkeztem szintén 1 diplomával vagy 1 szakmával jöttek, tudomásom szerint ők is jól vannak, bár sajnos elég messzire kerültünk egymástól. Szóval amit a kérdésben írsz, szerintem nevetséges, bár 2 phd-vel biztos kapkodnának az ember után, de azért nem alapkövetelmény. Amit nem szabad: képzettség és nyelvtudás nélkül nekivágni a nagyvilágnak, mert annak szinte mindig csalódás a vége. Valamint nem szabad feladni a kezdeti nehézségek után.
2011. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ahogy (néhai) akadémikus osztályvezetőm mondta volt: Bárki odaadná a két PhD-t egy DSc-ért cserébe.
2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 2.
2012. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki amiatt ongyilkos lesz, hogy paran egy noname oldalon hulyesegeket irnak, az viszont tenyleg nem lett volna sikeres ember nyugatra koltozve se...
2014. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés ez. Apám a háborúkor Németországban dolgozott, 6 osztálya volt és csak a háztáji gazdasághoz értett ott is. Sikeres volt ott, eszébe se jutott öngyilkos lenni. Hacsak akkor nem amikor ismét hazajött és beverték rabszolgának a TSZ-be. Aki azt mondja ami a kérdésben szerepel, az sárga az irigységtől és le akar másokat beszélni a kivándorlásról.

A kérdés úgy tükrözné a valóságot, ha úgy fogalmazzuk át hogy idehaza hány lett öngyilkos akár a felsorolt végzettségekkel. Mert idehaza tényleg nem elég tíz diploma se, ha valaki nem gazember az nem gazdagodhat meg itt. Lepontozhattok, megcáfolhattok, attól még ez az igazság.

2014. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is öngyilkos lettem tavaly, sőt még tavalyelőtt is! :)
2015. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!