Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a közmunkának nevezett...

Ez a közmunkának nevezett marhaság van más országban is vagy csak nálunk?

Figyelt kérdés
Mondjuk ukránban, románban, hogy oldják meg a magas munkanélküliséget?
2011. dec. 1. 12:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
A közmunka (elsősorban) NEM a munkanélküliség csökkentése miatt van. Marhaság? Lehet otthon ülni, pénz nélkül is.
2011. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az adatok kozmetikázása miatt van. De nem ez a lényeg, hanem, hogy a többi országban, hogy oldják meg a munkanélküliséget.
2011. dec. 1. 12:46
 3/40 anonim ***** válasza:
51%
nem b+, más országban nincs, mindenhol kolbászból van a kerítés és ingyen osztogatják a pénzt
2011. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pedig nagy előrelépés. A segélyért megdolgoznak az emberek, így már nem is segélyről, hanem rendes munkáról, fizetésről van szó. És ez nem mindegy az illetékesnek és a többi embernek sem.
2011. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
55%
Kissé túlreagálod a dolgot, de ha neked ez jó... Egészségedre.
2011. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%

"mindenhol kolbászból van a kerítés és ingyen osztogatják a pénzt"


Nálunk sajna eddig tényleg ingyen osztogatták a pénzt. Elég volt, ha hátrányos helyzetű ingyenélő vagy 8 gyerekkel, máris kaptál házat, meg havi sok-sok segélyt.


Én meg dolgozhatok 25 évig a panelomért, izgulva a frank árfolyam miatt. A munkakerülő ingyenélők meg azt sem tudják, mi az, hogy Svájc.

2011. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
77%
Akinek a közmunka,munka marhaság,az ingyen élő.Azért lázadozol,mert behívtak egy kis melóra ami neked nagyon büdös.
2011. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
25%

"Akinek a közmunka,munka marhaság,az ingyen élő."


...vagy felismeri, hogy ez csak a munkanélküliségre vonatkozó statisztikák kozmetikázására jó, mert produktivitás nem áll mögötte, és közpénzből fizetik.

2011. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%

"...vagy felismeri"


Akinek 0 ft a bevétele havonta, annak nincs lehetősége a "felismerésen" filozofálni.

2011. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
97%
Mi az hogy nem áll mögötte munka végzés?Én látom a tiszta árkokat,ápolt parkokat,stb.Vagy nem jól látok?Mind hiába dolgoznak kérdezd meg a munkásokat mit csinált egész nap?
2011. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!