Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ilyet bekiabálni...

Hogy lehet ilyet bekiabálni pont a parlamentben, pont a kormánypár soraiból?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy jobbik szimpatizáns, ma pont néztem a közvetítést és hihetetlenül felháborodtam, hogy Márton Attila ilyet bekiabál Dúró Dórának, hogy ki vigyáz a gyerekre (mint rá kerestem, augusztusban szült). Hogy van pofája ilyet bekiabálni pont neki? Ráadásul az egyik válaszban mondták is, hogy amíg a terhessége és a szülés miatt nem tudott bejárni még az illetményéről is lemondott.


De ép ésszel nem fogom fel, hogy mikor pont az a nagy büdös helyzet, meg kellene oldani a bölcsődék helyzetét, mert sok helyen ördögi kör ami van (akkor veszik fel, ha az anya igazolja, ha dolgozik, de nem tud elmenni dolgozni, amíg nincs megoldva a gyerek elhelyezése pl.) a 3 éves "otthonülés" teher az országnak, diszkriminálják a kisgyermekes anyákat a munkaerő piacon, akkor pont egy kormánypárti képviselőnek is van pofája ilyet bekiabálni, hogy hol a gyerek/ki vigyáz a gyerekre? Ahelyett, hogy meghúzná magát és örülne, hogy ha meg tudja oldani, akkor megoldja és bejár és részt vesz?


Mindenféle pártoktól függetlenül borzasztóan felháborított, hogy hogy lehet ilyet bunkó személyeskedést bekiabálni(!) egy nőnek! Ennyire telik csak a nagy fiútól?


2011. dec. 1. 16:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kormánypárt*
2011. dec. 1. 16:36
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
A kormánypártnak nagyobb teher egyel több ellenzéki politikus, mint három évnyi otthon ülés. Jó nagy paraszt a bekiabáló...
2011. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Én is szoktam nézni a parlamenti kzvetítés.

Elég állatok a fideszesek.


A jobbikra szokták rásütni hogy szélsőséges stb, de valahogy én nem ezt tapasztalom. Igaz hogy kíméletlenűl kérdeznek és állapítanak meg dolgokat, de ezt mások is sokszor így csinálják. Már LMP s csajokat is hallottam olyan keményen beszólni, hogy a jobbik legfeljebb konszolidált konzervatív lehetne mellette.

Az meg külön unalmas hogy a fidesznek "szerintük" egy Mszp s, fel sem tehet kérdést, mert egyből jönnek a nyócévvel. Pedig sokszor olyankat kérdeznek vagy reagálnak amihez semmi köze az Mszp s nyolcévnek.


A fideszesek mintha megbolondúltak volna a hatalom mámortól!

2011. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
A plenáris ülések politikai színházi előadások. Ameddig a képviselők stílusán háborodsz fel, addig sem foglalkozol pl. a munka törvénykönyvének módosításával. Ez a politikai színház funkciója.
2011. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen általános, hogy a Fidesz meg MSZP bekiabál (általában egymásnak, most éppen a Jobbiknak).


Ezek már ehhez vannak szokva, másfél évtizede valami cirkuszban vagy talkshowban érzik magukat.

2011. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy cirkusz meg bekiabál és általános, de ennél még az is elfogadhatóbb lenne, hogy lehülyézi vagy mit tudom én, mint azzal jön, hogy hol a gyerek, ki vigyáz rá. Mintha egy kisgyerekes anyukának nem lenne joga hozzá, hogy ott legyen, takarodjon csak haza aztán méricskélje mennyit szopott a gyerek, mert arra jó csak?
2011. dec. 1. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem azon van a lényeg, hogy valami értelmeset közöljön, mert akkor egyszerűen csak szót kérne. A lényeg az, hogy paraszt legyen.
2011. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Végülis sokkal szalonképesebb dolog egy felszólalás közben odaszólni a másik párt képviselőjének, hogy "ezt majd kinn a folyosón megbeszéljük", mint azt Zagyva tette... Ez LEGALÁBB annyira bunkó beszólás volt.


Én nem akarok arról vitát nyitni, hogy a sok politikus közül melyik is a legbunkóbb (Természetesen mindenki szerint a MÁSIK párté az.) De igazán jó lenne már, hogy ha a MI PÉNZÜNKÖN a MI PROBLÉMÁINKKAL folalkoznának, és nem pedig azzal, hogy hogyan szólogassanak be a másiknak - és ez most EGYARÁNT vonatkozik mindegyik képviselőre. Engem aztán halálosan nem érdekel, hogy aki hülyeségeket szól hozzá, az éppen Jobbikos, vagy Fidesze, vagy éppen MSZP-s, csak azh érdekel, hogy baromság amit mond. Ugyanígy ha valakinek a javaslatával egyet tudok érteni (nem azért, mert valamelyik párt soraiban ül, hanem azért mert szerintem pozitív dolog), akkor MEGINTCSAK nem érdekel, hogy melyik pártból jött...


De azzal, hogy a mi (nem is kevés) pénzünkön ott alszanak a padok között, szavazáskor fogalmuk sincs, hogy melyik gombot "kell" nyomni, hogy a hozzászólások alatt, után csak anyázni tudnak - na EZZEL baromira nem tudok egyetérteni. Nem ezért szavaztuk meg őket, nem ezért küldtük oda őket.


Pedro

2011. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az akárki Márton Attilának biztos nem tartották fontosnak, hogy Szíjjártó fidesz-kommunikációs tréningjén résztvegyen...
2011. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok egy Jobbikfan, de ettől függetlenül gusztustalanságnak tartom az ilyen szintű személyeskedést.

Bár az is igaz, hogy az összes párt tolja az ilyet.

Hiába na, nálunk ilyen a vitakultúra.

2011. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!