Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ilyet bekiabálni...

Hogy lehet ilyet bekiabálni pont a parlamentben, pont a kormánypár soraiból?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy jobbik szimpatizáns, ma pont néztem a közvetítést és hihetetlenül felháborodtam, hogy Márton Attila ilyet bekiabál Dúró Dórának, hogy ki vigyáz a gyerekre (mint rá kerestem, augusztusban szült). Hogy van pofája ilyet bekiabálni pont neki? Ráadásul az egyik válaszban mondták is, hogy amíg a terhessége és a szülés miatt nem tudott bejárni még az illetményéről is lemondott.


De ép ésszel nem fogom fel, hogy mikor pont az a nagy büdös helyzet, meg kellene oldani a bölcsődék helyzetét, mert sok helyen ördögi kör ami van (akkor veszik fel, ha az anya igazolja, ha dolgozik, de nem tud elmenni dolgozni, amíg nincs megoldva a gyerek elhelyezése pl.) a 3 éves "otthonülés" teher az országnak, diszkriminálják a kisgyermekes anyákat a munkaerő piacon, akkor pont egy kormánypárti képviselőnek is van pofája ilyet bekiabálni, hogy hol a gyerek/ki vigyáz a gyerekre? Ahelyett, hogy meghúzná magát és örülne, hogy ha meg tudja oldani, akkor megoldja és bejár és részt vesz?


Mindenféle pártoktól függetlenül borzasztóan felháborított, hogy hogy lehet ilyet bunkó személyeskedést bekiabálni(!) egy nőnek! Ennyire telik csak a nagy fiútól?


2011. dec. 1. 16:36
1 2
 11/12 escrogar ***** válasza:
91%
Novák köteles megszólalásánál, megafonos akciójánál, Zagyva akármelyik kis allűrjénél, és a hasonlóknál miért nem írsz ki kérdést? A Jobbik több képviselője úgy viselkedik, mintha kocsmában lenne. Ez nem zavar?
2011. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Engem is azért háborított fel, mert ez nem egy olyan típusú személyeskedés, hogy van BÁRMI alapja is, csak simán benyögök valamit a hülye kismamának feelingje van az egésznek. Mondja neki, hogy hülye, korrupt vagy akármit, de hogy a gyerekével csesztesse, hogy ki vigyáz rá. Legszívesebben jól fejbe verném valamivel.
2011. dec. 1. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!