Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esélyes lehet a jobbik a...

Esélyes lehet a jobbik a közeljövőben (2014, de inkább 2018-ban) megnyerni a választásokat?

Figyelt kérdés
jobbik, választás
2011. dec. 2. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek inkább 2018-ban.

De már 2014-ben is esélyes,de akkor szerintem a Fidesz fog,de nem sokkal.

2011. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem 2014ben stabilan második lesz, 2018-ra talán már képes megnyerni, és akkor jön a fekete leves az mszp, dk és hasonló vadhajtásokra :D
2011. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sz1u ***** válasza:
24%
Nem.
2011. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a jobbik biztosan nem nyer a következő választáson. Az erős szavazótábora csak az ország északi- kelleti cigányok által lakot részén van, ahol a magyarság a cigányok provokácioi miatt kétségbeesésében a jobbikra szavaz.
2011. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Top10 válasza:

Ha az emberek ráébrednek és utána néznek a 2 pártnak (mert a köv. választásokkor véleményem szerint csak a Fidesz és a Jobbik az esélyes) akkor abszolút esélye van a Jobbiknak.

Csak azt kellene megérteni az emberek többségének- (Többek között Lázár Jánosnak is.. :D)hogy a Jobbik politikája nem!! cigányozásból, és zsidózásból áll! Hanem hogy rendbe tegyük az országot! És magyar ember éljen itt 50 év múlva is. A MAGYARSÁGTUDAT NEM egyenlő a NÁCIZMUSSAL. :)

2011. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!