Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá esély, hogy 2014-ben a...

Van rá esély, hogy 2014-ben a Jobbik nyerje meg a országgyűlési választásokat és így Vona Gábor és a párt tagjai alakítsanak kormányt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nincs, a Fidesz bebetonozta magát a hatalomba. 2014-ben még biztos Fidesz győzelem lesz.
2011. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát persze, hogy van. De ez az esély alacsony.
2011. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Bazsy válasza:
69%

persze ! 50% !

vagy megnyeri vagy nem ! :)

2011. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűségszámítás esetén 5 132 531 szavazó volt 2011ben ha ez a részvételi arány nem változik pontosan 2566265,5 az egyhez, hogy kormányt fog alakítani, amennyiben a Jobbik 50%ot ér el a választásokon, és kell is neki ennyi ha a Fidesz+MSZP+LMP-t ellenzékké akarja tenni
2011. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Van, és a fidesz csúfos beégése után ennek az esélye egyre nagyobb.
2011. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Én erre nem sok esélyt adok. Amúgy remélem soha nem jön el ez a nap!
2011. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg nem. A szélsőségek mindig válság idején erősödnek fel, a válság meg kezd elmúlni. A Fidesz szerintem is még meg fogja nyerni a következő választásokat is, de a közvéleménykutatások szerint néhány százalék már most kezd elpártolni tőlük a hülye húzásaik miatt. A KDNP-s vallási maszlagot például sok Fidesz-szavazó is utálja. A Jobbik tábora viszont nem nő. AZ LMP vagy egy új baloldali párt kaszálhatna nagyot, de csak akkor ha egyértelműen elhatárolódnak az MSZP-től.
2011. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha nem a Fidesz, akkor már inkább ők, mint az MSZP, de én sok esélyt nem látok rá, azért ennyire nem radikális a magyarok mentalitása.
2011. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem van rá esély, de majd meglátjuk fél-1 évvel előtte, a Fidesz mennyire járatta le magát addig. Akkor lesz csak igazán buta a nép, ha ezután megint az MSZP jön. Megfogadtam egy ismerősömnek, hogy akkor megyek, körbeplakátolom a város fő terét a népet megszégyenítő szövegekkel... és amiatt nem fogom magam annyira szégyellni, mint az elmúlt 21 év miatt, amiről mégcsak nem is én tehetek fiatal létemre.

Egyébként sokak elfelejtenek valamit... a Jobbik már korántsem olyan radikális, mint volt. Sok, butaságnak tűnő ötletükből feladtak (hála Istennek), így már sokkal inkább azt képviselik, amit egy igazi magyar pártnak képviselnie kell, jó irányba haladnak. A többi már csak a magyar nép eszén és belátásán múlik.

2011. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem sok. A válságnak már lassan vége, őszödi beszéd régen volt, akárcsak Olaszliszka és Cozma. Az pedig a jobbikosok elképzelése, hogy a fidesztől elpártolt emberek mind hozzájuk fognak menni.
2011. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!