Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene önvizsgálatot...

Nem kellene önvizsgálatot tartanunk a nemzeti oldalon, attól vagyunk nagyobb magyarok ha gyűlölködünk?

Figyelt kérdés
Hogy tudnak egyes emberek úgy élni hogy gyűlölködnek, és más embereket azért utálnak mert más fajú, én is Jobbikos vagyok, de nekünk akiket ők a képviselők képviselnek így kell fitogtatgnunk a magyarságot? Talán azt gondoljátok hogy rasszista és gyűlölködő a nemzetünk?Szálasi sem volt antiszemita, és a hungarista ismerőseim sem azok!Akkor mi van? Attól valaki nagy magyar ha gyűlölködik? /MSZP-SEK KUSS!/
2011. dec. 2. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem kellene.



" Attól valaki nagy magyar ha gyűlölködik? "


Ebben miért állítasz fel összefüggést: Attól kevésbé magyar sem leszek ha gyűlölködök. Sőt, semmi összefüggés sincs a kettő közt.

2011. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Talán, nem csak, a magyaroknak kéne ezt megtenni, hanem másnak is.
2011. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

"/MSZP-SEK KUSS!/"

Ez is gyűlölködés, szóval öngól. Emiatt alakult ki bizonyos vélekedés a jobboldalról. Bunkó módon, gyűlölködve fejezik ki magukat. Egyébként nem vagyok MSZP-s, mielőtt valaki ezt kezdené taglalni.


A többi dologban egyetértek.

2011. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Az MSZP szóra rögtön ugrottál, nem is vártam mást. Természetesen nem vagy MSZP-s.



Még soha nem láttam, hogy valaki azzal indokolta volna magyarságát, hogy ő gyűlölködik. Teljesen értelmetlen a kérdés.

2011. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező! Ami a gyűlölködést ma Magyarországon jellemzi, arról az utolsó zárójeles résszel mindent elmondtál. Ennél részletesebben felesleges.
2011. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Kérdésbe foglaltad a gyűlölködésedet, kifejezted, hogy egy egész csoportot kizársz azok közül, akiknek a véleménye számítana...

Innentől kezdve pedig értelmetlen egyáltalán beszélgetni bármiről is veled, hiszen úgyis látszik, hogy csak egy véleményt akarsz hallani.

2011. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, kellene. Lást a zárójeles részt!
2011. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

"Az MSZP szóra rögtön ugrottál, nem is vártam mást. Természetesen nem vagy MSZP-s. "

A kussra ugrottam. Mifelénk ezt a disznónak mondják, nem embernek.

2011. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sz1u ***** válasza:
59%
Kérdező bakker! Ez epikféjl! De nagyon! (többiek már leírták előttem a miértet)
2011. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés kiváló

lenne, ha ezt nem írja oda a végére: "Attól valaki nagy magyar ha gyűlölködik? /MSZP-SEK KUSS!/"

2011. dec. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!