Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Növekedési Tervből...

A Magyar Növekedési Tervből én nem értek semmit, nektek mi jön le konkrétan?

Figyelt kérdés
(Lehet, hogy nagyon hülye vagyok hozzá.)
2011. dec. 3. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el! Hasznos.

Gyakorlatilag annyi, hogy majd a nyugat felől érkező ipart megturbózzák, kelet felé meg nyitnak.

Legnagyobb potenciált a Rombauer tervben látom.

Mit mondjak, hogy független maradjak...?

Az ellenzék szerint nem megvalósítható, úgy szar ahogy van, mint minden más amit a Fidesz csinál.

2011. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy hülye,és az ellenzéknek is igaza van.

Az egész egy szépen hangzó sóder arról,hogy mit szeretnének megvalósítani. Ezzel nem is lenne semmi baj,ha lenne konkrét javaslat a megvalósításukra.

Azonfelül tele van hazugsággal. A munkanélküliség nem javult,inkább nőtt Csak a közmunkákat is valós munkahelynek számítják,ami nem igaz.

A belső kereslet pedig azért nem nőtt,mert a lakosság többségének csökkent a kereslete,sokan lettek munkanélküliek, az árak viszony jelentősen emelkedtek. Kevesebb jövedelem=kevesebb vásárlóerő. Akik jól jártak az egykulcsos adóval,azok viszont nem vásároltak többet.

Az egész csak arra jó,hogy a híveiket bolondítsák.

2011. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem utolsó, te nem nagyon olvastad el...
2011. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz kisfiam? Tudod mama csak 150 cm magas vagyok de én kosárlabdázó akarok lenni!De drága fiam hogy akarsz 190 cm magas langaléták között érvényesülni?Hát úgy anyukám hogy növekedési tervet készítek pár év aztán én is 2 m magas leszek.Jól van kisfiam mindjárt telefonálok!
2011. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem, mint az 1 millió új munkahelyről.
2011. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nektek mi jön le konkrétan?"


Az, hogy megint kitaláltak valamit, ami nagyon szépen és nemzetien hangzik, de még sincs konkrét tartalma.

2011. dec. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22.22. Képzeld,végig olvastam. Azért írtam,amit írtam! Egy sóder az egész iromány.
2011. dec. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez nem növekedési terv, ez egy lóf*sz.


1. növeljük az adókat

2. más országokból adjanak pénzt

3. ???

4. profit

2011. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!