Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan valaki, akinek...

Van olyan valaki, akinek konkrétan egy (bármelyik) kormány intézkedés segített abban, hogy jobb élete legyen, vagy hogy megszedje magát?

Figyelt kérdés

Mindig minden oldalról a negatívumokat hallani, pedig sokan vannak ebben az országban, akik vitték valamire a "semmiből"!


Vannak, akik az éppen aktuális kormány intézkedéseinek köszönhetik az előrelépést?


2011. jan. 14. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Van: Orbán Viktor.
2011. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Fészekrakó program. Különben soha nem lett volna lehetőségünk lakásvásárlásra.
2011. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Az előző Orbán kormány idején adókedvezményt kaptam, mert gyermeket nevelek. Ezt a szocik villámgyorsan eltörölték. Az indoklás szerint majd ők mindent elosztanak igazságosabban. Az elmúlt 8 évben én csak fizettem az adókat, mindig a legmagasabb sávban. Viszonzást nem kaptam csak azt láttam, hogy a tényleg befizetett adóforintjaimat hogyan lapátolják ki a szocik.

2011-től megint lesz adókedvezményem a gyermek után. Sajnos már csak egy fél évig, mivel most érettségizik.

Egyébként meg az új adórendszerben annyival kevesebb adót fizetek ami fedezi a lakáshitelem.

Most utáljam a kormányt ?

Nem érdekel a médiatörvény, hányingerem van a hazudozó ferdítő újságíróktól. Saját bőrömön tapasztaltam a szenzációhajhászásuk károkozását. Egy ferdítés miatt a cégemnek anyagi, erkölcsi kára keletkezett. Aztán a néhány hónap múlva az újság sokadik oldalán helyesbítettek. Akkor már hajunkra kenhettük a helyreigazítást.

Amellett hogy Orbán sütögeti a pecsenyéjét - 8 évig a másik oldal tette - valamit akar tenni az országért is.

Miért ez a nemzetközi felháborodás ?

A fejőstehén teje elapadt. Ez nem tetszik a multiknak.

Nem tetszik a Tesconak a különadó? Európa szemetét etetik velünk. Vigyék ahova akarják. Undorító amit élelmiszer néven megetetnek az emberekkel.

Vissza akarjuk fizetni az államadósság egy részét. Nem kell újabb kölcsön. Persze hogy rossz adósok vagyunk.

A pénzvilág bosszúhadjárata folyik Magyarország ellen.

Ne a kormányt hibáztassátok.

2011. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A kormányt azért hibáztatjuk mert pont ez ellenkezőjét teszi, mint amit igéért, pedig tudta mire vállakózik. Szóval, már most nagyobbat hazudnak, mint ez előző kormány.
2011. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó azt kell mondjam sok igazságot szóltál. :)
2011. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen. Az első MSZP (meggyesi) kormány.

Az Orbán kormány nem emelte a gyerektartsát,az adókedvezményt pedig nem tudtuk igénybevenni,mert alacsony volt a keresetünk. Moswt sem tudjuk igénybevennei)

A Fészekrakó program is csak a magas jövedelműeknek volt jó,mi nem voltunk hitelképesek.

Férjemmel közalkalmazottak vagyunk,van 3 gyerekünk.

Meggyesi megemelte a fizetésünket 50 %-al. Emelete a családi pótlékot is,és katunk 13. fizetést és családipótlékot is.

Lehetőségünk lett egy szerény használt ház vásárlására,mert hitelképesek lettünk.

2011. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mármint a 21:49es utolsó.
2011. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem erről szól a topik, de a Tesco és egyéb multik, sok embernek adnak munkát, még akkor is ha nem épp sok fizetéssel. De ha nem lenne a sok multi, akkor hol dolgoznának a most ott lévő alkalmazottak?

A másik, hogy ha nem lenne olcsó kaja, akkor mit enne az akinek nem telik a drága élelmiszerre.

Egyébként meg ezt akartuk, a nyugatot, amikor rendszert váltottunk, akkor jó volt megvenni ugyanezt Ausztriában?

De, azért jó ha vehetsz nyugati autót, nyugati, háztartási gépeket, viszonylag olcson.

2011. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ez hihetetlen,miért nincs iq-hoz kötve a szavazati jog...ezzel csak az a baj hogy miattatok lett elcseszve 8 évem
2011. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22.25 Akkor te sem szavazhatnál!
2011. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!