Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastátok hogy be akarják...

Olvastátok hogy be akarják tiltani a cigány szó használatát, és helyette c-típusú embereknek vagy hiperpigmentáltaknak kell hívni őket?

Figyelt kérdés
hát nem nevetséges? akkor a Magyarok meg m-típusúak lesznek egyszer? :D
2011. dec. 5. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Olvastad, hogy az egyik kérdező a hozzád hasonlóktól el akarja vetetni a szavazati jogot?:D
2011. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
olvastam olyat is, hogy a zsidó szót is be akarják tiltani
2011. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem olvastam, de szerintem ez hülyeség, ezek se hangzanak jobban. A "c-típusú ember", az olyan, mintha valami földönkívüliekről beszélnénk, a "hiperpigmentált" meg olyan, mint egy születési rendellenességnek a neve...
2011. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Ez az egész hülyeség,de szó szerint. Ez egy humoros portálról származik. Hát igen,ez sem való mindenkinek.

[link]

2011. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Már kitárgyaltuk, hogy a hirtelen tényleg hírtelen. Devizahitel mennyi van, apróbetűske?
2011. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindig van, aki beveszi ezt a kamuhírt?


na ezért tartunk itt, mert ennyire meg sem nézitek, hogy melyik híroldal hozta le...

-.-

2011. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha mindez tényleg így fog történni, akkor teljesen új értelmet fog nyerni a c-típusú nyelvvizsga xD
2012. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!