Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarország...

Szerintetek Magyarország Schengen-övezetbeli tagsága nem biztosági kockázat az országra nézve?

Figyelt kérdés

Statisztikai adatokat megvizsgálva kiderül, hogy Nyugat-Európában sokkal magasabb a bűnözés, mint Magyarországon, illetve míg Magyarországon nem történt terrorizmus a biatorbágyi vasúti híd felrobbantása óta, addig ez Nyugat-Európában durván mondva "mindennapos esemény". (Gondoljatok csak a londoni metrórobbantásokra, vagy arra a norvég őrültre).



Ezekhez képest Magyarország eléggé nyugis hely (nevetségesen kevés bűnözés, 0% terrorizmus).


Az, hogy így magunkra nyitjuk mindenféle ellenőrzés nélkül egy olyan világ kapuját ahol ezek a dolgok sokkal gyakrabban előfordulnak, mint nálunk, nem eredményezi azt, hogy nálunk is magasabb lesz a bűnözés illetve meg fog jelenni a terrorizmus?


2011. dec. 14. 23:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0% terrorizmus). Erre azért ne vegyél mérget.Már volt repülőgép eltérítő,bombagyáros,ketchupos bomba (észrevették) hátizsákos a villamoson bombával,És még amit nem tudsz.Fegyver arzenálok felfedezése.
2011. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 magyar izom ***** válasza:

Èn mikor budapesten vagyok, mindennap megyek 4-es és 6-os villamossal, nem emlékszem hogy látam cigányt a villamoson, nyugatinál igen, meg blaha lujza környékén, de soha nem láttam semmi "veszélyes" helyzetet...

Tény hogy egyszer látam egy cigány hogy kirabólt valami pasast westend-ben..

Ès egyszer vigyorgot rám egy cigány a busz megállóban.

Hozzá tenném, hogy a nap 24 órájáról beszélek, szóval nem csak nappal utazgattam..


Ha egyszer kimész nyugatra, meglátod hogy azt mondani hogy Pesten sok a cigány, az baromság.

Itt Malmöben, több mint 2/3 a lakóságnak külföldi, nem tudom pontosan hogy ebböl mennyi nem európai, de ellég sok. Néhány városrészben alig van fehér ember, mindenki arab, és néznek hogy mit csinálsz ott.

2011. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 magyar izom ***** válasza:
Igaz hogy az araboknak nincs köze a schengeni övezetnek, hisz a svéd menekült politikája miatt vannak annyian..
2011. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"e a rózsadombon laksz? mert ott lehet h biztonságos. ha jártál valaha a 4-6-os villamossal,"


én napi 3-szor megyek a 4-6-osal

Ja és a végállomása a Rózsadomb aljában van :)

2011. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
A bűnözők ritkán állnak meg "dolgozni csak itt" tovább mennek.
2011. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!