Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent ha egy pár tagtobor...

Mit jelent ha egy pár tagtoborzást tart? Ez olyan amikor be kell lépni "hivatalosan" is mint régen vagy csak támogatókat próbál szerezni a majdani választásokra?

Figyelt kérdés
légyszi ne írjatok ilyen meg olyan véleményeket erről vagy arról a pártról csak a kérdésre kérnék választ. köszi a megértést, de nem provokálni akarok vagy vitát indítani csak kíváncsi vagyok hogy ez mit takar pontosan
2011. dec. 16. 13:12
 1/3 A kérdező kommentje:
a pártból lemaradt a T a kérdésben :-)
2011. dec. 16. 13:24
 2/3 ennyiii válasza:
Hello, szerintem valami fajta szándéknyilvánítás biztos van. Valaki biztos elkéri a neved és a címed. Belépni nem biztos, hogy be kell, de szeretik a neved és a címed tudni. Én ezért nem veszek részt semmilyen toborzáson. Ki tudja, ki mit csinál még a nevemmel és a ténnyel-hogy ott voltam azon a párttoborzáson- 10 év mulva.
2011. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen engem is ezért zavart ez a tagtoborzás kifejezés valahogy máshogy hangzott mint egy sima körút.. így nem mentem. sztem jobb is hivatalosan nem ide vagy oda állni
2011. dec. 22. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!