Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan adatbázis, leírás,...

Van olyan adatbázis, leírás, dokumentum akármi, amin szerepelnek a privatizált vállalatok és mezőgazdasági egységek és az, hogy ki privatizálta őket?

Figyelt kérdés

2011. dec. 20. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hól élsz haver?


A Jobbik mióta bekerűlt a parlamentbe veri az asztalt hogy egy ország vagyonleltárt kellene csinálni, amit ugye rendszeresen kellene, de a 21 év alatt eggyet sem készítettek!


Elszámoltatás?

Hogyan?

Mi alapján?


Bagoly mondja verébnek hogy.......!!!

2011. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hol az rövid o. A bekerült pedig rövid ü. A kérdésben nem szerepel az elszámoltatás kifejezés, te nem tudom honnan vetted. Én arra szeretnék választ kapni, hogy melyik kormány idején mely állami tulajdonú vállalatokat privatizálták.
2011. dec. 20. 16:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt meg végképp nem értem, miért írtad, hogy bagoly mondja verébnek. Ilyenkor fáj neked?
2011. dec. 20. 16:05
 4/5 Avangard válasza:

1, Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Igazi csöves jobbikos megnyílvánulás :) :) :) Egyébként engem nem a politikai hovatartozás zavar, hanem az hogy ökör módjára hangoztatja, amit a szájába adnak. Ombre nincs saját véleményed?


2,

Itt van egy cikk [link]

Remélem eltudod majd olvasni és segít valamennyit. Vagy legalább segít elindítani valamerre.

2012. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Avangard válasza:

az előbb rossz linket raktam be

ITT A HELYES LINK: [link]

2012. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!