Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hivatalos dokumentumok...

A hivatalos dokumentumok alapján ez lesz az EU jövője. Akarjátok ezt vagy nem?

2011. dec. 23. 00:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Ezt valaki elhiszi?!
2011. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az egész.


Na oszt' ebbe kellett volna olyan lelkesen beleugrania Viktor királynak egyes körök szerint? Oltári nagy baromságnak tűnik nekem...

2011. dec. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Hány alkalommal is szerepel abban a dokumentumban, hogy "Hungary"? Segítek, egyszer sem. Szóval milyen Vikotrka?!
2011. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%
Na ez az, hogy Viki ahelyett, hogy aláírta volna ezt a foscht, inkább hazajött konzultálni. Persze a sok bölény akkor is károg, amikor kivételesen valami értelmeset csinál.
2011. dec. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%

A 3. válaszoló által belinkelt pdf fájl 2. oldalán vannak felsorolva a szerződő felek ("THE CONTRACTING PARTIES"). Na mi van ott? Mi van ott? Az euróövezet országai ("the euro area Member States").


Az összeesküvéselméletek rajongóinak talán meg kéne tanulniuk olvasni... És nem csak magyarul...

2011. dec. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Egen, csakhogy a lisszaboni szerződést is módosítják ennek értelmében, azon meg már jelen volt a többi tagállam is.
2011. dec. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ezt valaki elhiszi?!"


és a poén, hogy 100%-on vagy. Olvasd el a 3-adik válaszoló által belinkelt szövegben a 8-ik paragrafust. jéé, pont az, mint a videóban. De érdekes!

2011. dec. 23. 01:32
 8/27 A kérdező kommentje:

A 3. válaszoló által belinkelt pdf fájl 2. oldalán vannak felsorolva a szerződő felek ("THE CONTRACTING PARTIES"). Na mi van ott? Mi van ott? Az euróövezet országai ("the euro area Member States").


Az összeesküvéselméletek rajongóinak talán meg kéne tanulniuk olvasni... És nem csak magyarul..."


Előbb te tanulj meg szöveget értelmezni. Én azt írtam, hogy ez az EU jövője. Így van? Igen. Akkor meg mit összeeskövés-elméletezel? Akarnak-e az emberek egy ilyen diktatórikus jövőhöz kapcsolódni majd, ez a kérdés. És igen, ebben nem nevezik meg az összes Eu tagországot, de ha módosítják a lisszaboni-szerződést, az minket is kötelez majd. lejárt klisé már ez az összeesküvés-elmélet jelző. Aki meg felszavazta, az tapsolja meg magát, hogy elhitte amit ez a fajankó mondott, miközben a 3-ik válaszoló belinkelte a teljes anyagot, ahol bárki megnézheti a saját szemével. Látjátok, ilyen könnyű titeket átverni.

2011. dec. 23. 01:36
 9/27 anonim ***** válasza:

"Aki meg felszavazta, az tapsolja meg magát, hogy elhitte amit ez a fajankó mondott"


Talán így: "nincs igaza, aki pedig felpontozta őt legyen szíves még egyszer átolvasni a 3. válaszoló által belinkelt fájlt"


Persze ez csak akkor ment volna neked ha nevedhez hűen gondolkodtál volna egy kicsit...


Tisztelettel

"ez a fajankó"

2011. dec. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"Én azt írtam, hogy ez az EU jövője. Így van? Igen. "


Semmi sem biztos, ha az EU-ról van szó.

2011. dec. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!