Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most jelenleg mi van? Mi...

Most jelenleg mi van? Mi történik? (nem hozzá értő vagyok de hozzáértők is szólhatnának 1- szót :D, lejjebb részletesebben)

Figyelt kérdés

Most mi van ? nincs gazdaság nincs pénz nincs semmi SŐT MI LESZ ?:D Ez mos demokrácia, diktatura esetleg "kommunizmus"?


Mindenki telibe beleszarok csak pénzelegyen a parlamentbe ? mer látom az index videókat mintha kötelező lenne nem is élvezik vagy nemtudom :D poker face


2011. dec. 24. 03:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
fasza helyesírás 5 ös :D:D késő van már bocsi :D
2011. dec. 24. 03:19
 2/15 anonim ***** válasza:
Most kérlekszépenelvtársam kapitalista rendőrállam van egy magánhadsereggel a miniszter élén. jóéjt a HEJESÍRÁS nem számítt :-)
2011. dec. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
fantasztikus ez a komment :D:D:D nagyontetszett :DXDXDDD örmömtelien telik e-éjszakázásom :D
2011. dec. 24. 03:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Most Szenteste van, délután díszítjük a fát, este meg jön a Jézuska :)
2011. dec. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy Zsindexet ne nagyon nézegesd helyette : Jovonk.info,Barikad.hu,Kuruc.info.
2011. dec. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Orbán azzal is adósságot törlesztett amivel nem kellett volna, folyamatosan rossz retorikát és gazdaságpolitikát használt, visszaélt a 2/3 al, a piac meg meghálálta egy akkora FT leértékelésel amitől magasabb lett az adósságunk mint valaha.
2011. dec. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A Barikádot meg a Kurucz-infót ne nézd,mert azok a leghazugabbak.

Mi történik? Az ország csúszik a csőd felé.

2011. dec. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Az mnb devizatartalékában rohadt sok pénz van, annak a nagy részét az államadósság csökkentésére kell költeni, ebből a felére lehetne csökkenteni az államadósságot egy pillanat alatt (35mrd eur tartalék vs. 20 ezermrd Ft). Rögtön fele annyit kellene a költségvetésből hitelvisszafizetésre és kamatokra költeni, a fennmaradó többletből azonnal beruházni és tartalékolni lehetne, és a devizatartalék átváltásakor a forint is erősödne.

Semmi értelme hozam nélküli tartalékot gyűjteni, ha mellé van egy csomó adósságunk, amire kamatot kell fizetni.

2011. dec. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"A Barikádot meg a Kurucz-infót ne nézd,mert azok a leghazugabbak.

Mi történik? Az ország csúszik a csőd felé."


A leghazugabb itt mégis te vagy, ugyanis az ország nem csúszik a csőd felé, már a Fidesz kormányrakerülésekor abban volt. És félreértés ne essék, én épp nem elmútnyócévezni akarok mert a Fideszt semmivel sem tartom többre az MSZP-nél viszont a tény az tény.


Kb másfél évvel ezelőtt kaptam egy infót, miszerint az ország teljesen fizetésképtelen és az államcsőd állapotában leledzik. Kicsit furcsáltam és mivel az országgyűlési képviselők közül B. Mihály az egyetlen akit személyesen is ismerek, neki írtam egy levelet , melyben rákérdezte erre. Kitérő eltusoló választ kaptam, miszerint nincs még teljes betekintésük az államkasszára, majd talán a választások után. (Akkor még MSZP kormány volt)

Természetesen tudtam, hogy ez egy kamu duma, épp ezért megkértem egy rendőrszázados nő ismerősöm, akinek van egy barátja a titkosszolgálatoknál, hogy szerezzen erről infót. A kislány megdöbbentő hírrel jött vissza, még a telefonjából az akkut is kivetették mikor ez szóba került.

És megtudtam, hogy a hír igaz. Semmi felé sem csúszunk, már rég benne vagyunk, csak az eddigi kúrmányok el tudták tusolni IMF hitellel, magánnyugdíjpénztári lenyúlással stb. Ez az idióta Fidesz viszont bekapta a legyet. Megszavaztak maguknak kétharmadot épp akkor mikor már nincs mit hová eltusolni és náluk elő is fog jönni ez az államcsőd. Garantálva ezzel önmaguknak, hogy ebben az országban ők többé nemhogy kormányra, de parlamentbe se kerülhessenek.


Hja kérem, hülyének születni kell, ezt nem lehet megtanulni.:)

2011. dec. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Az mnb devizatartalékában rohadt sok pénz van, annak a nagy részét az államadósság csökkentésére kell költeni, ebből a felére lehetne csökkenteni az államadósságot egy pillanat alatt (35mrd eur tartalék vs. 20 ezermrd Ft). Rögtön fele annyit kellene a költségvetésből hitelvisszafizetésre és kamatokra költeni, a fennmaradó többletből azonnal beruházni és tartalékolni lehetne, és a devizatartalék átváltásakor a forint is erősödne.

Semmi értelme hozam nélküli tartalékot gyűjteni, ha mellé van egy csomó adósságunk, amire kamatot kell fizetni."


Tökéletesen egyetértek és igazat adok neked. Viszont itt valami alaposan el van kúrva. Hogy lettünk Európa második leggazdagabb országából koldusok? Ti megtaláltátuk már a hibát?

2011. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!