Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor volt a...

Szerintetek mikor volt a legrosszab Magyarországgon élni, mikor voltunk világviszonylatban a leg gyengébbek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 12:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Úgy összességében kérdem tehát nem csak gazdaságilag, bár azt is mondhatjátk

.

2011. dec. 24. 12:08
 2/14 anonim ***** válasza:
II. vh utáni években, illetve most.
2011. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A második VH után, amikor már az egymilliárd milpengőt kellett kiadni, akkora infláció volt az országban.
2011. dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Második VH után legutoljára, és most megint afelé haladunk...
2011. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Természetesen a II.világháború után, az viszont hogy most is arra tartunk elég nagy ökörség. Ilyen jó még soha nem volt az élet, legalábbis azoknak akik képesek is valamire nem csak szidnak mindent és mindenkit. Akik eddig is rosszul éltek azoknak persze hogy most sem jobb, de akkor ez miért a kormány hibája? Ha valaki egész életében csak kínlódott akkor nem biztos hogy a kormányok a felelősek. Egyébként kívánok mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket.
2011. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2005-2008. Nem sokkal kerülte el az ország azt a csödöt amilyen még a háboru utáninál is sulyosabb lett volna, ekkor volt a legsebezhetőbb. De mivel elkerülte most a csödöt, a háboru utáni időszak élhetetlenebb volt mint a mostani.
2011. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kolopele! Leszállhatnál már a fellegekből! Azért mert neked jobb az életed, észrevehetnéd,hogy a legtöbb embernek majdnem olyan rossz,mint a háború után. Ez pedig kizárólag a jelenlegi kormány hibája,és a jelek szerint ez még rosszabb lesz.

Felháborító,hogy Lázárhoz hasonlóan csak azokat nézed embernek,akik hozzád hasonlóan a felső tízezerhez tartoznak!

Semmirevalónak nézed a lakosság többségét: mentőst,ápolónőt,buszsofőrt,vasutast stb. Még karácsonykor is szúrsz egyet beléjük.

Neked biztosan gazdag karácsonyod lesz,amit kívánok. De nagyon sok tisztességes család örül,ha enni tudnak mit!

2011. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az érzéketlen kolopolétől mi mást is várhatnánk, minthogy azokat tegye felelőssé a saját, viszonylag alacsony életszínvonalukért, akik "nem képesek semmire". Én sokkal jobban éltem tíz éve, pedig a szakmámban dolgozom most is és akkor is. Átlagot kerestem most is és akkor is, valahogy mégsem ér annyit a pénzem. És nem határoznám meg magamat olyannak, aki nem képes semmire.


Nem hiszem, hogy az a normális és azt kell elfogadnunk, hogy csak azok élhetnek jól, sőt, egyre inkább csak azok élnek egyáltalán meg, akiknek bármilyen különösebb szerencséjük volt az életükben (szülők, család, karrier, stb.), vagy akik bármilyen, az átlagnál jobb képességekkel bírnak (extra kitartás, extra akaraterő, extra memória, intelligencia, felfogó és problémamegoldó képesség). Mellesleg én az emberek 2%-ába tartozom a tesztek szerint, mégsem vittem úgymond semmire, mert a munkám mellett egyszerűen nincs időm fejleszteni magamat (papírokat szerezni). Más kérdés, hogy amire én itt Magyarországon csak azt tudom mondani, hogy nem vittem semmire, az bőven elég lenne Németországban egy tisztességes élethez. Ezért ki is megyek, csak az is még legalább egy év, mire eljutok oda anyagilag - mivel nem három euróval a zsebemben szeretnék kimenni.

2011. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hagyjátok Kolopelét, szomorú mert Orbán Viktort kérte karácsonyra, de csak Lázár került a fa alá.

Ne bántsátok.

2011. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

kolopele régen valahol megértettelek és becsültelek de ma már nem tudlak ezek után mikor kijelented hogy most a legjobb a helyzet magyarországon mikor sok helyen étel nincs az asztalon nem hogy ajándék a fa alatt és nem azért mert nem akranak hanem mert nem tudnak elmenni dolgozni

Ha életem folyamánúgy alakul hogy tehetősebb ember leszek adja az isten hogy ne rád hasonlítsak és ne nézzem le azokat akiknek ez nem sikerült

2011. dec. 24. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!