Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP ÉS az MSZP a kossuth...

Az LMP ÉS az MSZP a kossuth téri botrányával bebizonyította hogy a magyarelenes politikájával nem vaaló a magyar parlamentbe. Szerintettek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 15:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
Nocsak, Schmidt Pál regisztrált a gyakorikerdesek.hu-ra?
2011. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%
,,Szerinttem" te egy jobbos provokátor vagy, aki még mindig narancsködben él. Az LMP pont hogy a magyar emberek és a demokrácia mellett állt ki. De fogadok,mikor a mostani Vezír és a csicskásai kordont bontogattak, te nem mondtad a fideszre hogy nem való a magyar parlamentbe...
2011. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
61%

Pontosan.

Mellesleg nem vagyok fideszes, de aki nem látja, hogy az a cél, hogy Orbán helyére egy Monti üljön az vak...

2011. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
44%
15.38.-nál a pont. Éppen azt bizonyították be,hogy helyük van a parlamentben és szót emelnek a magyar emberek jogaiért.
2011. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
40%

"Az LMP pont hogy a magyar emberek és a demokrácia mellett állt ki."


Nem, az LMP a zsidópárt!

2011. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
46%
2010ben még akár szavaztam is volna az LMP-re, ezek után már nem tudom. Ugyan olyan, mint a többi baloldali párt, mondvacsinált indokokkal csinálja a fesztivált.
2011. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Az LMP ÉS az MSZP a külfőldi politikai érdekeket részesítí előnyben a magyar érdekekel szemben . Vagy másképen: Behódól (nyalizik)!
2011. dec. 24. 15:45
 8/34 A kérdező kommentje:
15:43 EGYETÉRTEK!
2011. dec. 24. 15:45
 9/34 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező: Bizonyíték?
2011. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező a magyarellenes "helyes"írásával bebizonyította, hogy nem való a kezébe se billentyűzet, se golyóstoll. Szerintetek?


Amúgy pedig csak ismételni tudom magamat:


az LMP:


- nem bontott kordont

- nem zárt le hidakat

- nem borogatott kukákat

- nem szedte fel az utcaköveket

- nem gyújtott fel autókat

- nem támadt baseball ütőkkel a rendőrökre, nem dobálta őket jelzőtáblákkal és Molotov-koktélokkal

- nem tört be semmilyen székházba és nem fosztogatott

- nem hugyozta tele a Kossuth-teret


mint a hazugsággal és lázítással 2/3-ot szerzett és jelenleg a kormányzati posztot bitorló párt, illetve a szintén Parlamentben ülő szélsőjobb által felhergelt csőcselék. Úgyhogy kérdező, innentől fogva nem tudlak komolyan venni.

2011. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!