Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik miért nem tüntet...

Jobbik miért nem tüntet amióta a Parlamentben van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Tüntetnének ők, csak jogilag ellehetetlenítik.

Gyöngyöspata, Hajdúhadház, rémlik valami?

Egyébként meg nagyon örülök, hogy nem adja a nevét az MSZP és SZDSZ 2.0 álszent bohóckodásához.

2011. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Problem2 ***** válasza:
60%

Én sem értem.Remélem hamarosan fog menni tüntetni.Hiszen ez az elmúlt időkben annyira sikk lett tüntetni.

De remélem nem fog csatlakozni az lmp,dk,mszp féle "védjük meg a demokráciát" tüntetés csoporthoz.Itt most nagyon nem arról van szó ,hogy demokrácia a fontos ,hanem az Ország.Demokrácia 20-ad rangú kérdés.Én amúgy a 4 párt helyében összefognák ,csak az az igazság ,hogy az mszp,dk,lmp 3-asnak nem a fontos ,hogy jobb legyen az ország ,hanem hogy megmaradjon a demokrácia.Nekik ez a fontos ,nekem bíz nem.

2011. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem már megláttuk, hogy mit ért az MSZP-DK-LMP hármas demokrácia alatt 2006 őszén, ha valaki ismét lovasrendőröket, gumibotot, és szemkilövetést akar, hát akkor éljen a demokrácia!
2011. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Miért tüntetnének? Maguk ellen? Ott vannak a Parlamentben, megkapják a magas képviselői fizetésüket, szolgálati autót, lakást, költségtérítéseket, bizottsági tiszteletdíjakat, és a vastag megbízásokat a vállalkozáshoz. Kell ennél több? Most a Fidesszel karöltve asszisztálnak a demokrácia leépítéséhez és az ország putyinizálásához. Ezt akartátok, nem? Erre ment ki a játék, és erre használtak fel titeket, bakancsos. Árpád-sálas Jobbik-fanokat :)
2011. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Covenant egy kicsit nyersen fogalmazott, de van benne valami. Az utcai politizálás, az akciózás, a gárdázás csak a figyelemfelhívásra kellett, arra, hogy bevigyék a Jobbikot a parlamentbe. Most hogy bent vannak, ejtik a számukra is egyre inkább kellemetlenné váló, nehezen átlátható és irányítható, akciózó mozgalmi szárnyat. Ha szükség lesz rá, még előhúzhatják a kalapból, de most inkább csak zavarnának.


Aki meg azt írta, hogy a másokat megrendszabályozó gárdafelvonulást büntetik, korlátozzák, annak azt mondanám, hogy azt lehet, hogy igen, de a tüntetés az valami más, ahhoz nem kell se bakancs, se egyenruha.

2011. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
A Jobbiknak csak a szája nagy mondanak ezt azt, de soha nem tettek semmit, s ha kormányra is jutnának hallgatnának, mint a sír. Hozzá nemértő vezetéssel rendelkezik, gondolná is valaki, hogy egy Vona el tudná vezetni az országot, még doktoria sincs, egy informatikai programokat értékesítő cégnél dolgozott, aki a saját életét nem tudja elegyengetni, vajon hogyan tudná másokét?
2011. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy a legutóbbi nemtetszikes rendezvény mellett a Jobbiknak is ott volt a magáé, csak hát arról nem számolt be a tévé. Te meg úgy írod ki a kérdésedet, hogy utána se nézel, mert nyilvánvalóan csak provokálni akarsz, de hát megszoktam már.
2011. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy tipikus jobbikos kérdező...
2011. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert már nincs értelme tüntetgetnie, hamarosan úgyis kormányra kerül.
2011. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyreszt a nagytestver fideSS nem venne jo neven! Masreszt meg az utobbi idokben a kulonbozo nemzeti unnepek alkalmaval sem tudtak nagyobb tomegekt megmozgatni! Jol elvannak ok kulonbozo bizottsagokban, jo fizeteseket kapnak, a fideSSnek koszonhetoen jo par zsiros helyre is bekerultek...megis miert mennenek tuntetni amikor soha nem latott jolet koszontott az eletukbe???
2011. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!