Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz háború...

Szerintetek lesz háború Magyarországon?

Figyelt kérdés
Elég rosszul áll most az ország, és én egyre valószínűbbnek tartom (figyelve a polotikát, és a híreket), hogy háború lesz, vagy nagyobb tüntetések (lövöldözések, stb). Szerintetek? Esetleg én még egy államcsődöt érzek (jobb esetben) a háború helyett. Adjak okot erre a megérzésemre, vagy ne?
2011. dec. 27. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

polgárháborúra gondolsz?


"Esetleg én még egy államcsődöt érzek (jobb esetben) a háború helyett. "


és egy államcsőd esetén biztos nyugalom lenne?


"Adjak okot erre a megérzésemre, vagy ne?"


Adjál okot (?!?!?)

2011. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó azt a sort elírtam bocs fáradt vagyok... De most komolyan szerintetek erre mekkora az esély?
2011. dec. 27. 21:54
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Jobb ha futsz, biztos forrásból (a kocsmából) tudom, hogy már holnap kitör!
2011. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

ma 21:55


az én kocsmámban azt mondták, hogy holnapra kivégzik Orbánt (ez tegnap volt)

'oszt mégsem így lett!

2011. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
mia f... a.s*zomért nem lehet értelmes válaszokat adni
2011. dec. 27. 21:56
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

Semekkora. Mégis szerinted ki háborúzna ki ellen?


Tény, a magyar nép túl rég óta igavonó állat. Már évtizedek óta megszorítunk, és ígérgetjük, hogy pár év, és jó lesz. A nagy tömegek egyre szegényebbek lesznek, szűk felső réteg jól jár, mindig is így működött. De ezért még nem lesz háború.


A magyar közbiztonság legnagyobb veszélytényezője a cigányság. Ha a tetvesek egyszer csak nem kapnak több segélyt, mert már az állam nem tudja ellátni őket, majd akkor 10szer ennyit fognak ölni és lopni. Ez esetben el tudok képzelni egy önerőből szerveződő ellenállást.


Szörnyű dolgok ezek, az országunkat hosszú idő alatt ügyesen elcseszték. Ha esetleg az ország egy másikkal állna háborús helyzetben, akkor szerintem a magyar nép előbb oldana kereket, mintsem kiálljon bármiért is. A magyar nép ma már utál mindent: önmagát, múltat, jövőt. Erről nem a nép, a tipikus mentalitás tehet. A történelem formálta ilyenné ezt a kis hazát. Rossz emberek túl sok rossz dolgot tettek velünk.


Szerinted ki háborúzna ki ellen?

2011. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"sztem valami lesz hogy mi azt a fene se tudja de itt nyugalom nem lesz az tuti valami most már történni fog ez így télleg nem jó ami itt megy

"


igen, sokkal értelmesebb ilyen sablonválaszt írni :)

2011. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
egyébként többet nem írok olyan kérdésbe, amit a kérdező meg sem tudott rendesen fogalmazni, mert dühében, hogy nem kap értelmes választ a hülye kérdésére úgyis csak lepontoz a többivel együtt.
2011. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
polgárháború nem lesz, de a bűnözés meg fog ugrani, nagy szegénység várható :(
2011. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mit írjak hogy ne pontozzanak le? Lássuk csak, megvan!


Hajjaj, már holnap elkezdődik, politikusvértől fog vörösleni a Duna vize, holnapután pedig már kánaán lesz, 185. havi bér mindenkinek és örök élet.

2011. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!