Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarlós Istvánnak valójában mi...

Tarlós Istvánnak valójában mi kifogása van a budapesti melegolimpia ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Az odáig rendben van, hogy valaki ellenzi a homoszexualitást. De ezt a rendezvényt már számos európai országban gond nélkül megrendezték, nem értem, miért kell nekünk ebben is elszakadni az Európai Unió többi tagállamától és inkább a balkáni mentalitásnak teret adni. Mellesleg a rendezvény kb. 2 milliárd Ft bevételt jelentene az országnak.



2011. dec. 29. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

mert a magyarok többsége egyáltalán nem toleráns a melegekkel szemben.

ezt a melegeknek is tolerálniuk kéne nem? :)

amúgy nem értem, hogy mire jók ezek a rendezvények és azt sem, hogy miért hiszed, hogy most ez a legnagyobb problémája Tarlósnak...

nem vagyok homofób, de az ilyen rendezvények inkább ártanak, mint használnak a melegek megítélésének, ezt be kéne végre látni.

Nálunk egyszerűen nem működik az, ami az ún. EU mentalitás. Más a habitus. ez van.

2011. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
A melegek semmivel sem alsóbbrendűek, mint a heteroszexuálisok. Megmondom kik az alsóbbrendűek: a kirekesztő, önértékelési zavaros fasiszták.
2011. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell elfogadni abnormális, sérült és ráadásul magamutogató emberek felvonulását? Pont ne mi magyarok legyünk már ebben is talpnyalók. Ne mi legyünk már akik a Európa minden baromságát leutánozzuk. Ne legyünk már a bu@ik országa. Elég az,hogy angol, holland stb... túristáknak álcázott alkoholisták végig okádják egész Budapestet!


A fizetésekben miért nem utánozzuk a Európát??

2011. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Provokáció, nem elég már nekik az évi egy közszeméremsértés és devianciareklámozás. Hol az annyit emlegetett libsi tolerancia a többségi társadalommal szemben? Miért mindig csak a deviánsok, bűnözők, kisebbségek joga számít? A bu.zideviánsok ezt akarják meghonosítani idehaza is:


[link]

2011. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
ja meg két milliárd bevétel? És mennyibe kerülnek megvédeni őket, meg utána helyrehozni, amit az ellenzők romboltak a környéken?
2011. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Nos, ez nem felvonulás, hanem sportesemény.

A felvonulásokról nekem is az a véleményem, hogy provokáció és magamutogatás. Akkor én meg menjek végig az utcán transzparensekkel, hogy heteroszexuális vagyok?

A sportról meg annyit, hogy bárki lehet olimpiai aranyérmes, és senki sem kérdezi a nemi hovatartozását. Nem értem, miért kell ezt külön így megrendezni.

2011. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
nanemár...ilyen is létezik? Az már több lenne a soknál, ha ilyet rendeznének. Még a felvonulás is felháborító
2011. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Spec. ez a leszakadás egyáltalán nem zavar.

Egyáltalán mi a bajuk a ßuziknak?

Az, hogy befogadják őket, vagy az, hogy nem?

Mert ha az, hogy nem, akkor minek provokálják az embereket értelmetlen felvonulásokkal, miért rendeztetnek maguknak külön olimpiát, stb.

A 2 milliárd meg lópikula egy ország költségvetése szempontjából.

2011. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"ja meg két milliárd bevétel? És mennyibe kerülnek megvédeni őket, meg utána helyrehozni, amit az ellenzők romboltak a környéken?"


Akkor ennyi erővel focimeccsek se legyenek, mert a futballhuligánokkal szembeni rendőri biztosításnak és helyreállításnak hatalmas költségei vannak. Ja, és itt sem a résztvevők rombolnának, hanem az alacsony intelligencaszintű söpredék ellentüntetők.

2011. dec. 29. 19:54
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

""Akkor ennyi erővel focimeccsek se legyenek, mert a futballhuligánokkal szembeni rendőri biztosításnak és helyreállításnak hatalmas költségei vannak. Ja, és itt sem a résztvevők rombolnának, hanem az alacsony intelligencaszintű söpredék ellentüntetők.



Haaa haa, a magasabb inteligenciájúak meg keresztet nyomkodnak magukba, és bibliát töcskölnek nagy átéléssel vonaglanak, úgy lihegve hogy a 8 hengeres dizel hangját túlharsogják a platóról!


Ebbe ne menjünk bele haver. "vagy kisasszony"


Nincsennek alapjában üldözve, és szépen élhetik az életüket ha nem akarnak kitűnni a devienciával.

De tényleg, lassan már annak lesz kellemetlen aki nem homár.

2011. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!