Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazat mondott Simon Peresz...

Igazat mondott Simon Peresz Izrael államfője, amikor azt mondta, hogy Izrael felvásárolja Magyarországot?

Figyelt kérdés

Találtam egy régebbi videót, ahol Izrael államfője azt nyilatkozza, hogy fölvásárolják Magyarországot:

Miben nyilvánul ez meg? A plázákról tudom, hogy izraeli befektetők tulajdona, de az még nem jelenti azt, hogy fölvásárolnák az országot.

Találtam egy fordítást, ahol ezt is mondja ebben a nyilatkozatban: "Manapság gyarmatok létesítése és hadsereg bevetése nélkül is lehet birodalmakat alapítani. Nézzék meg, mekkora birodalmat épített ki magának rendőrség és katonaság nélkül Bill Gates, s azt is láthatják, hogy micsoda ereje van. A kormányok ezzel szemben nem képesek realizálni az erejüket, van költségvetésük, de nincs pénzük. A kormányok tehát képtelenek az eredményes működésre, de a cégeket nem kötik gúzsba a korlátozások."

Elég hihetetlennek tűnik ez. Mit gondoltok, hazudott-e Izrael államfője, vagy ha igazat mondott, hol érhető az tetten, hogy a fölvásárolnak minket, és hol van az a birodalom, amire utalt Bill Gates-szel kapcsolatban, amivel szemben az országok kormányai nem képesek realizálni erejüket?

http://www.youtube.com/watch?v=JL4Cu-K17vE

Szerintetek jó nekünk, ha egy másik ország fölvásárol minket, mik az előnyei, hátrányai?


2011. dec. 30. 12:35
1 2 3 4
 31/31 bumbi02 ***** válasza:

Ez nem az hogy kezdek tanulni, de ott sokkal egyértelműbb helyzet van, teljesen véletlenül pont egy atomkutatós kocsijára tették azt a bombát, és pont most mikor ekkora téma hogy állítsa le az atomkutatást Irán... Én nem védek valakit csak azért mert ő valaki.. Izraelt se védem.. Mikor felszólalok a zsidózás ellen, akkor azért szólalok fel mert vannak zsidó ismerőseim, akikről tudom hogy teljesen olyan emberek mint mi, és nem kéne ezért zsidózni. Az összeesküvés elméletek ellen szintén fel szoktam szólalni, ha valaki azokat tényként kezeli, főleg ha már ennyire elvakultan hisz bennük hogy a plázákat erődöknek építik a zsidók..

Pl 911 nekem is fura, vannak nekem is teóriáim hogy ott miről lehetett szó. De nem fogom tényként előadni valakinek és nem fogok valakit lehülyézni vagy beszűkültnek nevezni azért mert ő a hivatalos sztorit hiszi el.

2012. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!