Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tesz semmi a magyar...

Miért nem tesz semmi a magyar kormány a határon túli magyarokért?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki megszólalna: délvidéki vagyok, nem egy tizenéves suhanc (mert ahogy itt láttam akinek nem tetszik valami, az vagy 16 éves divatnáci, vagy szatyorosodott hazaáruló), Temerinből, rokonaim a Felvidéken is élnek, szóval nagyon jól tudom, milyen sz*r a helyzet.


Miért van oda mindenki ezzel a kettős állampolgársággal? Ez semmi, a szlovákoknál is csak szarul jártak vele...

Ezzel akarják kiszúrni a szemünket? Én is igényeltem, de ettől függetlenül a környezetemben mindenki úgy gondolja, hogy ez semmi, csak egy jelképes "baromság".

Azt pedig senki ne mondja, hogy nem tehet többet, mert ha Magyarország nem szavaz Szerbia Uniós tagságára, akkor b*szhatják... De ezt Romániánál is elcseszték...


Egyik párt se tesz semmit igazán a Kárpát-medencei magyarokért, talán a Jobbik az, mi néha képes megmozdulni, de fórumokon kívül az se nagyon. Erdélyben a Székely Gárda(ami nem összekeverendő a Magyar Gárdával, mivel ennek nincsenek cigányellenes akciói) romokban, szinte alig vannak, a többi területen meg ilyenről még nem is nagyon álmodoznak...


Ezek a nagy nemzeti pártok miért nem alakítanak határon túli pártot a magyaroknak? Hiszen nem lehetséges, hogy az ottani pártokkal mindenben megegyezzen az álláspontjuk...


2011. dec. 31. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Mégis, hogyan gondolod? Itthoni pártoknak hogyan lenne joguk más országban pártot alapítani? Akik ott élnek, azoknak kell támogatni azt a pártot, egyesülést, amelyik értük van.
2011. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Orbánék így is túlságosan és feleslegesen megosztják a határon túli politikát. Lásd Erdélyt, ahol Tőkés a Fidesz embere, szemben Markóékkal. Miért kéne a meglevők mellé további, Budapestről távvezérelt pártokat kreálni? Ezzel csak a széthúzást erősítenék, a szerbek meg röhögnének a markukba, mert sosem jutnának be magyar pártok a törvényhozásba.
2011. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Így is túl sokat kaptatok. Ti mit tesztek Magyarországért? Mindig csak kértek de sosem adtok azzal a címszóval, hogy titeket sajnálni kell. Pénz kéne? Állampolgárságot már így is kaptatok meg beleszólást azokba a dolgokba amihez semmi közötök.
2011. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mehettek majd választani..

Én ezzel nem értek egyet, de el kell fogadnom.

2011. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom még él a Magyarok Világszövetsége. Ez nem elég?

Az itthoniakért sem tesz semmit a kormány,akkor miért tegyen a határon túliakért? Fogjatok össze,ne több párt legyen nálatok,akkor nagyobb a valószínűsége,hogy eredményt értek el. Nem mástól kell várni a megoldást.

2011. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az itteniekert mit tesz? Szerintem ti oruljetek, amig ott vagytok. En is eltem hatar mellett, igaz magyar oldalon. Most a masik oldalon tobb a ber, jobb az oktatas, soroljam? szlovak oldalrol van szo


Nem megszolni akarnak, de lassatok mar be, hogy ezt a kis semmi orszagot nem tudjak iranyitani, akkor mit vartok? Amig itt nem lesz rend, addig sajnos ti csak egy csepp vagytok a tengerben. Es egyebkent is mit tehetnenek? Kapnotok kellene itt egy hazat,vagy meg mit? Nem ide adoztok es szavazhattok es meg sorolhatnam...Hol van meg ilyen? En nagyon jol tudom, hogy ti is magyarok vagytok,es nekem is kotelezo volt peldaul a szlovak az iskolaban annak ellenere, hogy magyar oldalon laktam! Na, ez a furcsa inkabb, de nem haborogtam. Tenyleg mit lehetne ertetek meg tenni? Hivatalosan nem tartoztok ide, legalabbis teruletileg. Kaptok allampolgarsagot,szavazhattok...tenyleg mi kell meg?

2011. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"A trianoni békeszerződést az 1920 tavaszán, a Horthy Miklós által kinevezett Simonyi-Semadam Sándor kormányának két politikailag súlytalan tagja írta alá."


Szerinted 91 éve nem tudtak elérni szinte semmit akkor miért reménykedik bárki is!?

2011. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne joguk más országban pártot alapítani? Egy országban ha valaki állampolgár úgy alapít pártot, ahogy akar.


"Lásd Erdélyt, ahol Tőkés a Fidesz embere, szemben Markóékkal."


Mindkettő egy hazug, romlott ember. Üljenek meg az ottaniak egy döglött lovat?


"Így is túl sokat kaptatok. Ti mit tesztek Magyarországért?"


Inkább azon gondolkozz, hogy ti mit tesztek érte! Ti szavaztátok meg 2/3-dal azt a hülye csürhét, és tűritek, hogy b*ssza szét az Anyaországot a hülye s*ggnyaló politikájával.

És: Miattunk, elszakítottak lett rosszabb az országnak? Nem. És ti, ottaniak miatt? Igen, mert hagyjátok azokat a barmokat ott a Parlamentben!


"Szerintem ti oruljetek, amig ott vagytok. En is eltem hatar mellett, igaz magyar oldalon. Most a masik oldalon tobb a ber, jobb az oktatas, soroljam?"


"hogy ezt a kis semmi orszagot nem tudjak iranyitani, akkor mit vartok?"


Akkor miért hagyjátok, hogy ezek irányítsanak?

2011. dec. 31. 18:36
 9/15 anonim ***** válasza:

OFF


A Magyar Gárdának se voltak cigányellenes akciói. Magyar-védő akciói voltak. Mivel a kormányok sose védték a magyart. Gazsinak kifizetik napra pontosan a segélyt, de ha Mariska nénit szétverik, meglopják, akkor az csak garázdaság.


OFF


Kérdésedre válaszolva tömören: azért, mert a kormányt nem érdeklik a határon-túliak. Plusz a határon belüli magyarok nagy részét sem izgatja a kérdés, köszönhetően az elmúlt évtizedek agymosásának.


Az ország sötétebbik, liberális szenny által manipulált része annyival letudja a kérdést, hogy régen volt már, hagyjuk már, meg amúgy is megérdemelte az ország meg náci volt....


Itt tartunk most. Szerencsére vannak sokan, akik nem így gondolkoznak. A Jobbik is sokat tesz az ügyben, de be kell látni, hogy ez még egy kicsi és fiatal párt, aminek a kapacitásai végesek. A dicső kétharmadtól meg aztán várhatsz segítséget.

2011. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Inkább azon gondolkozz, hogy ti mit tesztek érte!"


Ide fizetjük az adónkat. És ti? Még magatokért sem álltok ki!

2011. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!