Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tesz semmi a magyar...

Miért nem tesz semmi a magyar kormány a határon túli magyarokért?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki megszólalna: délvidéki vagyok, nem egy tizenéves suhanc (mert ahogy itt láttam akinek nem tetszik valami, az vagy 16 éves divatnáci, vagy szatyorosodott hazaáruló), Temerinből, rokonaim a Felvidéken is élnek, szóval nagyon jól tudom, milyen sz*r a helyzet.


Miért van oda mindenki ezzel a kettős állampolgársággal? Ez semmi, a szlovákoknál is csak szarul jártak vele...

Ezzel akarják kiszúrni a szemünket? Én is igényeltem, de ettől függetlenül a környezetemben mindenki úgy gondolja, hogy ez semmi, csak egy jelképes "baromság".

Azt pedig senki ne mondja, hogy nem tehet többet, mert ha Magyarország nem szavaz Szerbia Uniós tagságára, akkor b*szhatják... De ezt Romániánál is elcseszték...


Egyik párt se tesz semmit igazán a Kárpát-medencei magyarokért, talán a Jobbik az, mi néha képes megmozdulni, de fórumokon kívül az se nagyon. Erdélyben a Székely Gárda(ami nem összekeverendő a Magyar Gárdával, mivel ennek nincsenek cigányellenes akciói) romokban, szinte alig vannak, a többi területen meg ilyenről még nem is nagyon álmodoznak...


Ezek a nagy nemzeti pártok miért nem alakítanak határon túli pártot a magyaroknak? Hiszen nem lehetséges, hogy az ottani pártokkal mindenben megegyezzen az álláspontjuk...


2011. dec. 31. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Hát még ha a határon belüliekért is tenne...
2011. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hmm, ez a vita kezd érdekes lenni. Mond csak, kérdező, mit vársz a magyar kormánytól? De tényleg, mit szeretnél, ha megtörténne?
2011. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Ide fizetjük az adónkat. És ti? Még magatokért sem álltok ki!"


Érdekes módon a többire elfelejtettél reagálni! És miért jó az, hogy adózol? Lesz mit elbasznia annak a kétharmados csőcseléknek, meg segélyezni a cigányaitokat, hogy majd leüssék az öregeket?


Én annyit várok, hogy végre tegyen valamit azért, hogy az ország visszaszerezze a területét, azokat a határmenti terülteket, ahol magyar többség van a Felvidéken, Kárpátalján, Délvidéken, Erdélyben, ráadásul ott van még Székelyföld autonómiája.

2011. dec. 31. 20:35
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan gondolod, a visszaszerzést? A mai világban?

Aztán, ha visszacsatolnának, Te is ide fizetnéd az adódat, hogy "pénzeljék a cigányokat".

Nem tudom, osztrák oldalon mit szólnának a visszacsatoláshoz? Mert ott is vannak magyarok. Csak azok nem kiabálnak valamiért sem kettős állampolgárságért, sem másért.

2011. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Én annyit várok, hogy végre tegyen valamit azért, hogy az ország visszaszerezze a területét,"


Ne tőlünk várd a balhét. Ha annyira vissza akartok csatlakozni akkor tegyetek ti érte.


" Ti szavaztátok meg 2/3-dal azt a hülye csürhét, és tűritek, hogy b*ssza szét az Anyaországot a hülye s*ggnyaló politikájával."


Igen sggnyaló politikát folytat, egyenlőre nagyon úgy tűnik, hogy a határon túliak sggét nyalja.

2011. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!