Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy e...

Mit szóltok hozzá, hogy e perctől a 27% ra csökkentett áfá-val terhelt árakon vásárolhatunk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érint, akinek meg 2% beb*sz, annak meg még inkább.
2012. jan. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27% ra csökkentett?
2012. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sz1u ***** válasza:

00:27


Irónia volt Helmettől a "csökkentett" szó használata. Ugyanis hős kormányunk az adócsökkentés, a szabadságharc és a zemberek megvédése...blablabla híve.


Helmet!


Mit szólok hozzá? Nem akarok (így egy pár sör után) vulgáris lenni... így egyszerűen csak azt tudom mondani, hogy SZÉGYELLJÉK MAGUKAT! Nem kicsit, hanem nagyon!

2012. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi irónia nincs ebben, az államadósságot is csökkentették, 18700 milliárdról 21600 milliárdra csökkent 19 hónap alatt.


De amúgy a 2% ÁFA emelés nem lenne olyan drasztikus,ha nem vezettek volna be ezzel párhuzamosan az utóbbi időkben 70 féle extra adót,hogy az ABC minden betűjéel legyen már lassan egy új közteher.

2012. jan. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az utolsó véleményét.Nem a 2%-ék a gond,hanem,már nincs rajtunk bőr,az a gáz.
2012. jan. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
majd kevesebbet eszünk
2012. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért annak örülök, hogy volt akinek 00:02-kor az első gondolata a gyik volt :D
2012. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy meghallottam az áfacsökkentésről szóló híreket , egyre inkább gyereket akartam vállalni, és éreztem, hogy több pénzem lesz , valamint nem akarom elhagyni Magyarországot, ha befejezem a főiskolát. Valamint erős késztetést érzek arra, hogy igényeljek egy példányt az új alaptörvényből.
2012. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem azért, de akinek szilveszterkor éjfél után két perccel ezen jár az esze, az se túl normális.
2012. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És ti még hisztek abban, hogy ezt a két százalékot észre fogjátok venni? Amellett a 6-8-10 % mellett, amivel szoktak emelni így újév táján?

Tavaly (31-én délután) beugrottam egy (magyar) CBA-ba egy dobozos üdítőért. 7,8%-kal emelték. Már tavaly. Ennyit kellett fizetnem. És azt mondták ez technikai átalakítás. Meg a költségek. Meg a benzin. Meg a mohóság (ja, ezt én mondtam).

2012. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!