Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tulajdonképpen jó vagy...

Most tulajdonképpen jó vagy rossz úton jár a mi kis szeretett hazánk?

Figyelt kérdés
Én már annyira nem tudom eldönteni, hogy nem igaz! Ha az volt a cél, hogy megkavarják az emberek eszét, hát nálam bejött :/
2012. jan. 1. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

és innen várod a megoldást?


mindenki úgyis azt hiszi

hogy az az igaz

amit ő hisz


nem lehetsz semmiben biztos

2012. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

az én szemszögemből rossz úton jár.

De mindenki másképp látja, más szemszögből, ezért aztán elég nehéz ezt így eldönteni.

2012. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A kulfoldi sajto szerint a kormanyunk olyan torvenyeket es intezkedeseket hoz amelyek alaassak a demokraciat. Ez nem hangzik tul jol.
2012. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha valaki, én járatos vagyok az üzleti és a gazdasági világban, tehát biztosan állíthatom neked hogy jó úton jár. Az természetes hogy mindenkinek nem lehet jó, olyan kormány, de még világ sem lesz, azzal azonban mindenkinek tisztában kell lennie hogy egy nagyon rossz állapotban lévő országot kellett a Fidesznek átvennie, és bizony nem kis idő kell ahhoz hogy talpra tudják állítani amennyire csak lehet. Ha a fröcsögő ellenzék csak egy kicsit is félre tenné hatalom ittas vágyait, nem hergelnék az embereket mondva csinált ürügyekkel ellenük, akkor talán könnyebb volna valamivel. Így viszont még ezekkel is meg kell küzdeniük. Együtt ez nem olyan egyszerű.
2012. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egyértelműen rossz mert a kormány elszegényíti az átlagembert
2012. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sz1u ***** válasza:
62%

22:46 kolopele!


"Ha a fröcsögő ellenzék csak egy kicsit is félre tenné hatalom ittas vágyait, nem hergelnék az embereket mondva csinált ürügyekkel ellenük, akkor talán könnyebb volna valamivel. Így viszont még ezekkel is meg kell küzdeniük. Együtt ez nem olyan egyszerű."


No, ez tökéletesen ráillik az "emútnyócév" alatt Viktor viselkedésére! Ha nem uszított volna, nem rohangált volna Brüsszelbe árulkodni, nem bontott volna kordont, nem rendezett volna tojásdobálásokat, nem szerveztetett volna sztrájkokat, nem égettette volna fel Budapestet...stb.stb... sorolhatnám napestig, akkor most nem itt tartanánk, ahol. Bár az is nagyon könnyen meg lehet (ha nem fröcsögött volna habzó-véres szájjal), hogy akkor most nem is Viktor "kormányozna". Ő nyert, mi vesztettünk. SZÉGYELLJE MAGÁT! (mármint Viktor) :) :) :)

2012. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit érzel a saját bőrödön? Nem kell ehhez külföldi sajtó meg Thomas Melia. Érzel, látsz olyan dolgokat, amelyek diktatúra kialakulására utalnak? Én személy szerint nem. Ugyan Magyarország nem jogállam, de ez nem (csak) a Fidesz hibája. Könnyebb, vagy nehezebb a megélhetésed, mint teszem azt egy évtizede? Személy szerint úgy tapasztalom, hogy sokkal nehezebb, tehát nem, nem mennek jól a dolgok.
2012. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Ha nem lehet megelni heti 40 ora becsuletes (szak)munkaval, ott baj van.
2012. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom gyereke! Mi az hogy az én meg a te érdeked? Nem egy országban élünk? Nem egy a cél, és nem egy az a cél, hogy én is és te is jól éljek?
2012. jan. 1. 23:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kolopele mondhatna egyetlen dolgot,amit jól tesz a kormány! Azért,mert neki jó az egykulcsos adó,nem jelenti azt,hogy ezzel mindenki jól jár. Nem igaz,hogy ANNYIRA rossz állapotban vette át az országot,ahogy a Fidesz állítja.

Valóban nem volt jó a gazdaság állapota,de az elmúlt időszakban csak rontott rajta. A jogállamot pedig szétverte,és diktatúrát épít!

Nem kell hosszú idő,hogy erre az emberek többsége rájöjjön,akkor is,ha felveszi az Orbán által javasolt viharkabátot.

2012. jan. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!