Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb, ha a tüntetők...

Nem lenne jobb, ha a tüntetők valami konkrétumot is akarnának már, mert az orbán takarodj, meg a leszünk még köztársaság, nem hagyjuk", pont olyan, mint a gyurcsány takarodj, hajrá Magyarország, elmúltnyócév"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te mennyire hallgattad a tüntetést, de nekem az alábbiak elég konkrétnak tűnnek:

- vonják vissza az alkotmányt

- vonják vissza az alkotmánybíróságot érintő törvényeket

- vonják vissza a média törvényt

- vonják vissza a nyugdíjtörvényeket

- gyakorlatilag vonják vissza a sarkallatos törvényeket

- a fentiekről kezdjenek párbeszédet az emberekkel, a szakértőkkel, a civilekkel, stb... és úgy hozzanak törvényeket ezekben a témákban


Mert hogy ezek elég sokszor elhangoztak a tüntetétsen.

2012. jan. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt kb csak Majtényi mondta és ezek is eléggé irreális követelések.
2012. jan. 3. 03:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek a követelések NEM irreálisak,hanem teljesen JOGOSAK.

A tüntetők kezében levő táblákon is olvasható voltak ilyenek.

2012. jan. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Ezek a követelések NEM irreálisak,hanem teljesen JOGOSAK. "

Nem a jogosságot vitattam, csupán azt, hogy ilyet várni az orbánbagázstól eléggé irreális.

2012. jan. 3. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Most az a kérdés, hogy konkrétumot kérnek, vagy hogy reálisat? Szerintem aki reálisan látja a dolgokat, az tudja, hogy ilyen kis tüntetésektől nem fogják visszavonni a dolgokat. Viszont a kis tüntetések alapján mások is bátorságot kaphatnak arra, hogy jelezzék, nem tetszik az, ami folyik itt. És ha elegen mondják, akkor már nem fogja megkérdezni valamelyik Fideszes képviselő, hogy hol az a tömeg, hol vannak azok az emberek, akiknek nem tetszenek a kormány döntései (mert volt már ilyen, talán 2 hónapja).
2012. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ebben is van valami
2012. jan. 4. 07:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit szólnál ha azt kiabálnák a tüntetők


RENDES FIZETÉST AKARUNK ,HOGY KITUDJUK FIZETNI AZ ADÓNKAT

2012. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!