Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kidobhatják Magyarországot az...

Kidobhatják Magyarországot az Unióból, ha Viktorunk továbbra is önkényesen folytatja tevékenységét, és nem úgy rendezkedik, ahogy az EU diktál?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
már elég erősen bírálják Orbit, szóval nem kizárt
2012. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Kidobni nem fogják, hanem kijelentik, hogy terrorista, és a magyar nép megsegítésére sietnek, és kinyírják Orbánt.
2012. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem egy rossz alternatíva ez az utolsó
2012. jan. 3. 20:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint nem a kinyírás, hanem a rohanás és a megsegítés, én nem kívánom senki halálát
2012. jan. 3. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

A belinkelt cikk is jókat ír, de én még hozzátenném, hogy egy állam kilépése jobb esetben is 2 évig tart, de inkább több.

Arról nem beszélve, hogy akkor (elvileg) vissza kell fizetni a támogatásokat, de lehet, hogy ez csak olyan esetben van, ha a tagállam magától lép ki.

2012. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Viktorunknak pont ez a célja.
2012. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem kizárással fog végződni Orbán szélmalomarca, hanem inkább csak elüldözik a miniszterelnöki székből, mint Berlusconit. Ha az EU-ból kidobnak minket, Orbán és fidesznyik talpnyalói úgy tönkreteszik ezt az országot hogy a Balkánnak csillogni fog a szeme a büszkeségtől...
2012. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!