Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem sül le a képükről a bőr?...

Nem sül le a képükről a bőr? Szegény ma született bárányok.

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 22. 20:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Miért és meddig kell ehhez(és az ehhez hasonlókhoz) jó képet vágnunk?
2009. máj. 22. 20:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig ameddig ilyen tehetetlen az ország vezetése, és nem a tisztességes adófizető a fontos nekik. Ez a maffia itt.
2009. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Khmmm... Fogadjunk, hogy kártérítést akar. :P Az eszem megáll. Jobbikot!!!!!
2009. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

nem tudtam megnyitni a linket de van egy ötletem miről szólhatott :)

mindegy, szerintem kár fecsérelni az időnket olyan emberekre akik tönkreteszik a hazát. Én már régen letettem arról hogy a képmutatást, a hazugságot és tehetős emberek baromságait megemésszem, felőlem olyan boldogan élhetnek a millióikban ahogy akarnak, nem érdekel, mert én nem Ők vagyok hanem saját magam és ebben a rövidke emberi létben magamnak és a családomnak akarok élni és nem azon idegeskedni hogy kinek mennyi háza, kocsija és egyéb fellengzős holmija van. szerintem Ti is próbáljatok így gondolkodni, én nem vagyok hívő még meg sem vagyok keresztelkedve de hiszem, hogy az embernek az a legjobb amit maga elé célul kitűz és el is éri azt, és az ha mások igazságtalan jólétén dühöngünk nem vezet minket előrébb

2009. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj szegény, mindjárt elsírom magam! Biztos azok is nagyon sajnálják, akiket el akart ütni, mert úgy vezetett mint egy eszelős!!! (szemtanúk beszámolója) Tényleg hihetetlen!


Rendet, csendőrséget!!!!

2009. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
rögtön egy vagyonosodási vizsgálat kellett volna!!!!!!!!!
2009. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!