Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a Róna...

Mit gondoltok erről a Róna Péter interjúról?

Figyelt kérdés

Az egész mostani helyzetet Szent István - Koppány párhuzamba állítja. Szerinte Orbán végérvényesen szakított Európával, ezt szimbolizálja, hogy eltűntek az EU-s zászlók. Az interjú 12 perc, megéri végignézni oldaltól függetlenül...


Itt a link: [link]


2012. jan. 5. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sokban igazat adok neki, bár ennyire pesszimista megnyilatkozást még nem hallottam tőle. A társadalom nyugat és a kelet felé húzó két felének szembenállása nem oldható fel egykönnyen. Nem tudom, mi lenne a megoldás, de valahogyan meg kellene adni a lehetőséget arra a "Koppány-hívőknek" is, hogy a saját bőrükön tanuljanak. Lehet, hogy szükség lenne egy államcsődre, az Unióból való kiválásra, elszigetelődésre, jegyrendszerre, diktatúrára, tömeges munkanélküliségre, nyomorra, diktatúrára, hogy észhez térjenek, és rájöjjenek arra, hogy a rossznál sokkal, de sokkal rosszabb is van? Vagy ketté kéne választani az országot nyugati és keleti részre, lehetne választani, ki melyikben akar élni, és mindenki boldoguljon, ahogy akar: a nyugatiak Európával szövetségben, a keletiek pedig legyenek önellátóak, kereskedjenek Kínával, meg az oroszokkal?
2012. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Róna minden szavával egyet értek, ezeket én is mondhattam volna. Régóta ugatom, hogy ez a "kelet" egy rossz ötlet, de erre az a válasz, hogy "cionista" vagyok, meg "hazaáruló" stb...


Én nyugati embernek születtem, és nem akarom, hogy Magyarországnak berendezkedésének egyáltalán köze legyen bármihez, ami keleti.

Sajnos sok közvélemény-kutatásból kiderült, hogy a magyar emberek teljesen érzéketlenek az emberi jogokra, kb. leszarják, hogy vannak-e, és könnyen lemondanának róla.

Nyugatbarát hangokat is csak Budapesten hall az ember, de ez csak egy kis része az országnak.


Hát én ebből nem kérek! Ha megint elfajul a helyzet, én húzok ki külföldre, de egyvalami biztos: nem leszek egyedül

2012. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy borzasztóan elfogult liberális, ezért meg sem hallgatom.
2019. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!