Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én érzem így?! (Kérdésed túl...

Én érzem így?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Én érzem így vagy ha a zsidesz csődöt mond állam csőd lesz akkor vagy sikerül el iszkolnia vagy fel kötik az oszlopra mint díszt?
2012. jan. 6. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

"Én érzem így?!"


Igen, TE

2012. jan. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem csak te
2012. jan. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az az egyetlen baj, hogy egyáltalán nem fognak belőlük díszt csinálni, sőt!! Még a mai napig van nagyon sok birka ebben az országban, akiket elborít az Orbán iránt érzett szerelem narancsszínű ködfelhője. Már régóta azt várom, hogy ezek az emberek mikor fognak végre legalább 300 emelet magasságból csúnyán pofára esni. Hátha az a fájdalom már észhez térítené őket. Ki csinálna belőlük díszt? A mulya baloldal, amelyik még mindig kulturált módon próbál a Fidesszel kommunikálni? Vagy a Jobbik, amelyik lefeküdt nekik?? Nem mennek most kordont bontani és autókat gyújtogatni, inkább ők is felveszik a plusz 750ezret az eddigi fizujukhoz és kussolnak!
2012. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak én érzem úgy, hogy egyik se tud írni ebből a primitív fajtából itt, ráadásul még okosnak is hiszi magát? :D (A kérdés a többiekhez szól.)

Egyébként nem tudom örülnék e neki, ha bárkit felkötnének hiába utálom a fideszt.

2012. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2022 van, a helyzet nem változott, a gépnarancs még mindig nem állt le
2022. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!