Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szlovákiában már volt példa...

Szlovákiában már volt példa éhséglázadásokra. Elképzelhető ez Magyarországon is?

Figyelt kérdés

Szlovákia:


[link]


[link]


Magyarország:


[link]


[link]


[link]


2012. jan. 6. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában az nem éhséglázadás volt, hanem cigánylázadás, mégpedig azért mert tobb juttatást megvontak toluk. És igen, ezt simán el tudom képzelni Magyarországon is (mármint a lázadást, nem azt hogy megvonnak ezektol bármit is). Hogy mennyire nem éhséglázadás volt, annak ékes bizonyítéka, hogy a "lázadók" által kifosztott boltokból csak az alkohol és a cigaretták hiányoztak.
2012. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hogyha az éhesek emberek, és a cigányok halmaza átfedi egymást, akkor az éhségéglázadás egyben cigánylázadás is.

Gyanakkor hogyha nemlenne mit enni, akkor a magyarok is lázadni kényszerülnének.

2012. jan. 6. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Látom nem fogtad fel: az "éhséglázadó" nem a pálinkát meg a cigit fogja elvinni a feltort boltból. Márpedig ott pontosan ez tortént, mindegy egyes bolt esetében. Tehát nem éhséglázadás volt. Az éhes emberek halmaza nem avatkozott bele a dolgokba.
2012. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgylátom kedves utolsó, hogy te nyilvn személyesen is "részt vettél" az eseményekben, nyilván azért vagy ilyen közvetlenül jólinformált.(Nem mintha sajnálnám tőled a cigarettát és az italt, de mégis inkább hiszek a hivatalos forrásoknak.)
2012. jan. 6. 23:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem pont nem érdekel, hogy kinek hiszel, csak válaszoltam, ha már kérdezted. Apropó hivatalos források: mennyi szlovák híradást illetve elemzést fordítottál át a parányi agyadban magyarra, hogy ennyire biztos vagy a dolgodban?
2012. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.


Bár nem tűnsz egy iskolázatlan embernek, mégis a legtöbbször ostobán viselkedsz. Bár úgylátom, most ebben a tekintetben vettél egy 360 fokos fordulatot. :)


Ugyanis nyilvánvaló, hogy az említett témában éppen a szlovák hivatalos források a leginkább elfogultak, és részrehajlóak.


Ennek a belátásához egy érettségi is elegendő. Feltételezem, hogy te esetleg rendelkezel ezzel az iskolázottsággal, ezért kérlek ne írj le ostobaságokat.

2012. jan. 7. 13:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig a válaszolónak igaza van. A segélyek megvonása miatt lázadtak fel a cigányok.
2012. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Abban igaza van, hogy a segélyek megvonása miatt lázadtak fel a cigányok, ezen nincsen vita közöttünk.

Mindössze egyrészt rühellem, amikor leereszkedő személyeskedésbe megy át a vita, mert képtelen megállni a tisztelt válaszoló, hogy valaki lene hülyézzen. (Szerencsém hogy nemvagyunk rokonok, a barátaimat pedig megtudom válogatni...)

Másrészről szerintem éppen annyi hiteles szlovák forrásból értesültem, mint ő.

Harmadrészről mennyire lehet objektív az a szlovák forrás, amelyik többek között a magyar futballszurkolók összeveréséről is olyan tiszta objektivitással tudósított, amit akkor megismertünk?

2012. jan. 9. 17:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Hol hulyéztelek le, kolléga?
2012. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak azért szóltam közbe, mert én itt élek Szlovákiában. De nyugodtan vitatkozzatok tovább, már itt sem vagyok :)
2012. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!